Strój reklamowy?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
justynian
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:15

Strój reklamowy?

Post autor: justynian »

Siemka ;)
Uważacie, że w każdej firmie potrzebny jest strój reklamowy i tak zwana maskotka? Według mnie niekoniecznie, a zależy to przede wszystkim od specyfiki firmy i od docelowego klienta. Mimo wszystko sądzę, że takiego rodzaju działania marketingowe potrafią znacznie poprawić wizerunek. Co wy na to?
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Strój reklamowy?

Post autor: łódka »

Zależy jaką ma się działalność, czy internetową czy stacjonarną. Bo jeśli tą pierwszą to strój reklamowy w ogóle się nie sprawdzi, w takich przypadkach należy pójść w reklamę internetową. I tutaj mogę polecić ludzi od http://realtimemarketing.pl/ którzy doskonale ogarniają temat związany z marketingiem, bo u mnie super się spisali i to nie raz.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Strój reklamowy?

Post autor: kasiakowa06 »

justynian pisze: ↑13 wrz 2021, 7:07 Siemka ;)
Uważacie, że w każdej firmie potrzebny jest sklep.gonzo.com.pl/112-stroje-kostiumy strój reklamowy i tak zwana maskotka? Według mnie niekoniecznie, a zależy to przede wszystkim od specyfiki firmy i od docelowego klienta. Mimo wszystko sądzę, że takiego rodzaju działania marketingowe potrafią znacznie poprawić wizerunek. Co wy na to?
Niekoniecznie :) Ale czasem takie stroje robią robote np. na imprezach czy eventach firmowych. Nasz brand hero powstał przy użyciu pianki eva kupionej na https://www.cosplaycraft.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Strój reklamowy?

Post autor: kocenka »

No nie, przecież to nie lata 90 :p Teraz trzeba działać dyskretnie, co wpływa też na bardziej profesjonalny wizerunek marki. W ten sposób działała dla mojej firmy agencja https://szepczemy.pl/ która poprzez marketing szeptany, zwiększa po dziś dzień, świadomość istnienia mojej działalności.
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: Strój reklamowy?

Post autor: wakacjowa »

Zdecydowanie nie, bo mamy XXI wiek i jest o wiele więcej nowocześniejszych sposobów by budować rozpoznawalność marki. Ja postawiłam na agencję http://blog.sklep.pl/ gdzie poprzez content marketing, budują znacznie większą widoczność mojej marki w sieci, gdzie zaczyna się większość poszukiwać usług.
ODPOWIEDZ