sprzedaż używanych pojazdów

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Zdzisław93
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2022, 20:42

sprzedaż używanych pojazdów

Post autor: Zdzisław93 »

Jakie znacie firmy, które zajmują się sprzedażą używanych pojazdów? Mnie interesują przede wszystkim samochody dostawcze, bo potrzebuję ich więcej do swojej firmy. Nie zależy mi aż tak bardzo, żeby to były nowe, bo wiem, że z używanych też będę mógł długo korzystać. Doradźcie mi, gdzie najlepiej szukać ofert i na co zwracać uwagę, dzięki serdeczne :D

thc thc opinie haszysz
marylas

Re: sprzedaż używanych pojazdów

Post autor: marylas »

No dobrze, takie miejsce można wykorzystać i do sprzedaży swojego auta, jak i do zakupów. Mnie na przykład interesuje zwłaszcza ta druga opcja, ale ważny jest dla mnie hak do samochodu https://www.pezetmot.pl/haki/ . Jednak wypadki to normalna sprawa, a czasem trzeba kogoś ciągnąć. Dlatego nic dziwnego, że każdy ma jakieś swoje wymagania, prawda?
mariia

Re: sprzedaż używanych pojazdów

Post autor: mariia »

Może warto też jednak postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO ? Jeśli chodzi o wycieraczki to działają one bardzo sprawnie i przede wszystkim można je kupić w atrakcyjnej cenie
ODPOWIEDZ