Sprzedaż przez telefon

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Sprzedaż przez telefon

Post autor: mczay »

Jak skutecznie sprzedawać towary przez telefon? Czy są jakieś sposoby by zwiększyć zyski? mamy w sumie dobry zespół konsultantów ale marnie idzie mimo to. Konkurencja duża niestety.
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Sprzedaż przez telefon

Post autor: kafar »

Podstawa to dobre podejście. Znacie techniki sprzedaży, cechy dobrego sprzedawcy? Polecam zerknąć na http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Sprzedaż w sieci, przez telefon jak i sprzedaż bezpośrednia rządzi się swoimi prawami. Jeśli naprawdę chcecie sprzedawać efektywnie to musicie znać i z takich technik korzystać. Może pomoże technika pozornego wyboru? Nasi konsultanci z niej korzystają i naprawdę dużo lepiej idzie sprzedaż. Plus do tego trzeba zapewnić wysoką jakość połączeń i przeprowadzać jak najwięcej rozmów - im więcej wykonanych połączeń tym większa szansa na sprzedaż.
olla

Re: Sprzedaż przez telefon

Post autor: olla »

Myślę, że to dobry pomysł. Pamiętaj jednak, że do tego przyda się porządny telefon! Jeśli nie wiesz jaki model wybrać polecam ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/xiaom ... ecyfikacja Znajdziesz w nim specyfikację modelu Xiaomi Black Shark 3s.
ODPOWIEDZ