Skup katalizatorów

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Stachuś72333

Skup katalizatorów

Post autor: Stachuś72333 »

Witam serdecznie, korzystaliście kiedyś ze skupu części samochodowych? Szukam jakiegoś godnego polecania skupu w Trójmieście np. Skup katalizatorów Gdańsk. Znacie coś podobnego?
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Lecter »

Odpowiedni skup katalizatorów to podstawa w momencie, gdy planujecie złomowanie auta lub też jego sprzedaż. W wielu przypadkach okazuje się bowiem, że katalizator w samochodzie jest wart naprawdę sporo pieniędzy. Wszystko zależy tutaj od modelu katalizatora i jego wagi.
głovacz

Re: Skup katalizatorów

Post autor: głovacz »

W kwestii katalizatorów samochodowych najlepiej zgłosić się do firmy Katex z Bolesławca, która zajmuje się skupem i recyklingiem właśnie tego typu części: http://katex.info/skupkat.html Katalizatory mogą stanowić ogromne zagrożenie dla środowiska naturalnego, dlatego ich odpowiednia utylizacja jest niezwykle ważna. Specjaliści Katex mają wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego warto im w tej kwestii zaufać. Poza Bolesławcem, firma ma też swoje skupy na giełdach w Gliwicach i Krakowie. Polecam się nimi zainteresować.
ODPOWIEDZ