Sala konferencyjna na szkolenie

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
jacek1977
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 5:44

Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: jacek1977 »

Witam wszystkich. Planuję zorganizować dla swoich pracowników szkolenie i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej sali. Co powiecie na Zajazd Marta? Akurat jest w okolicy i ma całkiem dobre opinie. Byliście tam kiedykolwiek?
Awatar użytkownika
bernarda_81
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 4:32

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: bernarda_81 »

Byłam przejazdem w ich restauracji i na podstawie tego mam bardzo pozytywną opinię. Pochwała należy się im za nienaganną obsługę przede wszystkim. Miejsce jest moim zdaniem bardzo ustronne, więc zorganizowanie tam szkolenie będzie dobrym pomysłem.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: Eliza »

A może ktoś z Was szukałby jakieś ładniej sali konferencyjnej na wynajem w górach? Ja ostatnio widziałam bardzo ładną salę w ofercie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/sala-konferencyjna/. Jest wyposażona w internet oraz klimatyzację. Co o niej sądzicie?
Łoś

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: Łoś »

Na tym portalu - https://rentalo.pl/kategorie/sale-szkoleniowe/, znajdziesz ogłoszenia z możliwością wynajęcia sali do szkoleń. Większość z nich jest przystosowana do warunków pandemicznych. Ogłoszeń jest na tyle dużo, że na pewno znajdziesz sale, która będzie Cię satysfakcjonowała. Na portalu znajdziesz również ogłoszenia z przedmiotami, które pomogą Ci przeprowadzić szkolenie.
żabcia

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: żabcia »

Na samym początku warto znaleźć odpowiednią firmę szkoleniową. To, że warto brać udział w szkoleniach czy kursach nie ulega wątpliwości. Samorozwój jest niezwykle istotny. Mnie bardzo interesowały szkolenia motywacyjne dla firm . Zaczęłam szukać specjalistów w tej dziedzinie i takich właśnie znalazłam. To właśnie z ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności warto korzystać.
ginamó

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: ginamó »

Trafionym wyborem okazało się skorzystanie z sali wynajętej przez https://www.orle.com.pl/oferty/ . Sala konferencyjna idealnie sprostała naszym wymogom eventowym. Wszyscy uczestnicy eventu mieli takze szanse skorzystac z tamtejszego eventu co tylko okazalo sie ulatwieniem przy pelnej organizacji. Jestem absolutnie zadowolony z tego, jak to sie potoczylo.
Awatar użytkownika
karolkowal
Posty: 77
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:30

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: karolkowal »

Organizacja szkolenia w sali konferencyjnej https://ckadn.pl/, nie ogranicza się jedynie do wyboru samej sali. To także odpowiednie miejsce, wyposażenie tego miejsca, oraz cała gama elementów wsparcia, które trzeba odpowiednio dobrze wykorzystać. Na pewno warto zapoznać się z ofertami firm, które specjalizują się organizacji spotkań, eventów czy innych imprez, które odbywają się na konkretnej sali konferencyjnej.
mąka

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: mąka »

Jeśli chodzi Wam o dobre sale szkoleniowe, to mam miejsce w Warszawie - https://www.creativeedge.pl/
Miejsce jest idealne: do wyboru 5 sal, które pomieszczą do 50 osób. Jeśli chodzi o wyposażenie sal, to wszystko jest przygotowane - do dyspozycji np. ekran ścienny, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, klimatyzacja etc. No i obsługa zadba o komfort wszystkich gości.

sklep z medalikami
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Sala konferencyjna na szkolenie

Post autor: czarna »

Wcale nie tak łatwo znaleźc odpowiednią salę konferencyjną. Na całe szczęście, mnie się to udało. W związku z tym zostawiam wam namiar na http://www.perfekt.biz.pl/sala-konferen ... rakow.html Może akurat, ktoś z was będzie zainteresowany.
ODPOWIEDZ