Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Łucja

Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: Łucja »

Mam salon kosmetyczny i chcę w nim wprowadzić nową usługę, mianowicie chodzi o lifting twarzy. Co raz więcej klientek pyta o taki zabieg. Niestety nie posiadam urządzenia do tego celu. Czy możecie polecić urządzanie, które będzie się nadawało do profesjonalnego gabinetu?
Kośka

Re: Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: Kośka »

Zdecydowanie polecam Qtera, które możesz nabyć w tym miejscu https://ifapro.pl/qtera-rf/. Qtera to innowacyjne i zaawansowane technologicznie, kosmetyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych fal radiowych z systemem mikroigieł przy jednoczesnym zastosowaniu vacuum.
Żaklin

Re: Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: Żaklin »

Słyszałam o tym urządzeniu na szkoleniu. Pani, która prowadziła to szkolenie, bardzo chwaliła możliwości tego urządzenia. Zresztą nawet na nim, było prowadzone szkolenie. Urządzenie bardzo proste obsłudze, a możliwości posiada ogromne. Jak otworze swój gabinet, na pewno się zdecyduje na Qtera.
Miśia

Re: Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: Miśia »

Znajdę tu kogoś, kto korzystał z qtera ale jako klientka? Chcę się wybrać na zabieg liftingu twarzy i jestem ciekawa, czy warto, by zabieg był wykonywany na tym urządzeniu. Z chęcią przeczytam, jakie są wasze wyrażenia po zabiegu i czy wybrałybyście się na niego jeszcze raz.
Królcia

Re: Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: Królcia »

Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat qtera, to polecam zajrzeć na stronę dystrybutora - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Osobiście korzystałam jako klientka gabinetu z qtera i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja twarz, wygląda przynajmniej na 5 lat młodszą ;)
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Rozwój salonu kosmetycznego o usługę liftingu

Post autor: kocenka »

Miałam podobne zagadnienie i kilka klientek skorzystało z nowego zabiegu, a potem urządzenie stało. Delikatnie sugeruję pod taki znaczący zakup dopasować odpowiednią kampanię marketingu internetowego. U mnie w ten sposób agencja https://marketinggdansk.pl/ nie tylko zwiększyła świadomość istnienia mojego salonu ale i nowej usługi. No i teraz urządzenie zaczyna się tak na poważnie spłacać.
ODPOWIEDZ