rolety

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Kacperuś92242

rolety

Post autor: Kacperuś92242 »

Witam, robicie zakupy online? Kupowaliście może w sklepie https://anwis.pl/pl/rolety-zewnetrzne rolety zewnętrzne? Nie wiem czy warto kupować od nich czy może lepiej kupić coś z innego sklepu. Co myślicie na ten temat? Znacie inny sklep, z którego można kupić porządnej jakości rolety?
Gośka22

Re: rolety

Post autor: Gośka22 »

Jeśli chodzi o rolety to ja stawiam na zewnętrzne z oferty firmy https://www.drutex.pl/ która jest liderem w dziedzinie stolarki okiennej. Ich rolety są tak samo dobre jak okna czy drzwi i w atrakcyjnej cenie. Na pewno się sprawdzą w domu zwłaszcza w słoneczne dni.
Maryśka

Re: rolety

Post autor: Maryśka »

Mnie sie szczerze podobają żaluzje drewniane https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html to daje taki lepszy klimat w domu, można sobie regulować światłem ,które w pada z zewnątrz, dlatego wolę własnie takie. Zastanawiałam pomiedzy roletami a żaluzjami i zdecydowanie te drugie bardziej nam wszystkim w domu przypadły do gustu.
Niziołka

Re: rolety

Post autor: Niziołka »

Szukając w takim razie stylowych i jednocześnie dobrze wykonanych dekoracji okienny, jak na przykład rolety to warto odwiedzić ofertę sklepu Karnix w którym znajdziecie wiele propozycji m.in rolety plisowane https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html które robią wrażenie, ale też wiele innych propozycji w tym żaluzje drewniane :)

miedziany dzbanek film
lmńn

Re: rolety

Post autor: lmńn »

Nasze rolety były ronione na wymiar, a to dlatego, że nasze okna nie są także standardowe, więc nie wszystko na nie pasowało. Rolety zamawialiśmy prosto z firmy Cerchem https://www.xn--rolety-wrocaw-6hc.pl/oferta/rolety z Wrocławia. Oni wszystko pomierzyli, rolety dopasowali szerokością do naszych okien, zamontowali je, spisali się przy tym świetnie, byli bardzo profesjonalni i rzetelnie wykonali tą usługę. Polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ