Reklama zewnętrzna

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Bolebor-74
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 18:27

Reklama zewnętrzna

Post autor: Bolebor-74 »

Jaką formę reklamy zewnętrznej uważacie za skuteczną? Ja zwykle stawiam na banery reklamowe, bo mam wrażenie, że docierają do największej liczby osób. Nie są też drogie, więc tym bardziej jest to opłacalne rozwiązanie. Macie jakieś inne ciekawe propozycje?
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: boyce233 »

A co powiedzielibyście na nadruki na tkaninach ? Oczywiście chodzi tutaj o taką formę reklamy i nadruki na różnych produktach, np. na jakiejś odzieży, w której się pracuje. Można powiedzieć, że jest to chodząca reklama, z której aktualnie coraz więcej osób sobie korzysta. Wiem, bo sprawdzałam i dowiadywałam się, jak to wygląda.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: kocenka »

Ciekawa opcja, ale nie wiem czy u mnie by ona się sprawdziła. Chyba jednak dalej pozostanę przy marketingu internetowym który jest dla mnie bardzo skuteczną formą pozyskiwania klientów i który realizuje dla mnie agencja http://brandingpersonalny.pl/ . Jestem zadowolona z ich działań i z pewnością będę im zlecać koleje rzeczy.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: łódka »

No to już nie te czasy, bo teraz ludzie walczą z betonozą czy oblepianiem przestrzeni reklamami, banerami itp. Dziś trzeba działać dyskretnie np szeptaną, gdzie polecić mogę agencję http://marketingnaforach.pl/ . Eksperci w swoim fachu, którzy doskonale wiedzą jak dotrzeć przekazem do odbiorców.

św kinga bierzmowanie
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: kasiakowa06 »

Bolebor-74 pisze: ↑23 lip 2021, 7:46 Jaką formę reklamy zewnętrznej uważacie za skuteczną? Ja zwykle stawiam na banerbunny.pl/ banery reklamowe , bo mam wrażenie, że docierają do największej liczby osób. Nie są też drogie, więc tym bardziej jest to opłacalne rozwiązanie. Macie jakieś inne ciekawe propozycje?
Uważam, że taka reklama zewnętrzna jest super nośnikiem informacji o naszej firmie. Dla nas stał sie nim nasz samochód ;) W Webadruk super oklejają auta: https://webadruk.pl/produkty/grafika-na-pojazdach

Obrazek
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: wakacjowa »

Zdecydowanie nie jest to dobry pomysł, bo ludzi zaczynają drażnić wszelkie reklamy w przestrzeni publicznej. Ja postanowiłam zlecić działania agencji http://nicecity.pl/ która poprzez techniki marketingu internetowego, budowała odpowiedni wizerunek. U mnie super się sprawdzają.
zenon.nowak456

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę
ODPOWIEDZ