Reklama zewnętrzna

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
natanael
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 1:40

Reklama zewnętrzna

Post autor: natanael »

Cześć. Jakich znacie specjalistów od reklam zewnętrznych? Chcę zamówić kilka banerów i być może jakąś wielkoformatową reklamę. Polećcie mi firmę, z której usług warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Najslawa
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 18:21

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Najslawa »

Firma Perspektiw specjalizuje się w grafice reklamowej. Tworzą wizytówki, ulotki, banery i wiele więcej. Zajmują się też budowaniem sklepów internetowych i stron WWW. Są terminowi i profesjonalni, więc mogę polecić.

mirsk gimnazjum
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: łódka »

Pod koniec ubiegłego roku zapadła decyzja o wprowadzeniu zupełnie nowej linii produktów wykonanych techniką druku 3d. Potrzebowałam więc szybkiej ale i skutecznej reklamy w social media i ogólnie w internecie. Skorzystałam z http://influencermarketing.com.pl/ , którzy poprzez odpowiednie osoby z dużo większym zasięgiem reklamowali moje produkty, uzupełniając to marketingiem szeptanym. Dla mnie efekt jest zadowalający, więc polecam.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Lecter »

Reklama to kluczowy element, który naprawdę wpływa na ilość naszych klientów, warto więc zainwestować żeby wyglądała ona porządnie. Obecnie liczy się nie tylko reklama zewnętrzna ale także internetowa, dlatego projektowanie stron internetowych Wrocław stało się tak popularne i porządane przez firmy.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Winiett »

Także ta bardzo dobrze się sprawdza. Większość osób decyduje się na reklamę w internecie, no ale według mnie warto również i pomyśleć o reklamie zewnętrznej, pokazać się swoim potencjalnym klientom. Zobaczcie sobie tak może producenta flag i masztów reklamowych http://agra-dobron.pl/flagi/ Proponują tu wysokiej jakości produkt wraz z montażem na terenie całej Polski, również gwarantują serwis. Jeżeli chodzi o reklamę zewnętrzną to na pewno też super się to sprawdzi.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: lasend »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://wedo.pl/
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:40

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: deborah »

Ja w systemy wystawiennicze wewnętrzne zaopatruję się u DisplayPlanet. Mają bardzo duży wybór przeróżnych nośników reklamowych - na pewno każdy znajdzie odpowiednią formę promocji dla swojej firmy :)
ryś

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: ryś »

Myślę, że obecnie niezwykle istotna jest nie tyle reklama zewnętrzna, co reklama internetowa. Sam, proponowałbym skupić się na reklamie w social mediach, w szczególności na Facebook’u. Aby reklama była na nim skuteczna, powinna zostać skierowana do odpowiedniej grupy docelowej. Ten artykuł: http://di.com.pl/grupy-docelowe-w-socia ... cych-65219 może pomóc w jej określeniu.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 83
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Mriolka »

Trzeba szukać różnych wariantów na promocje firmy, także i takich:) Ja to staram się skupić jednak na reklamie online. Tu na stronie https://martis-consulting.pl można znaleźć pomoc w tym zakresie, także zadbają o komunikacje z mediami, o wasz wizerunek.
Awatar użytkownika
Ewelinaa
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:27

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Ewelinaa »

Zgłoś się do firmy Exposite, oni od wielu lat tworzą super materiały POS. Pewnie wiele razy już spotkałaś się z ich pracami ale nie wiedziałaś, że to od nich :) W taką reklamę warto zainwestować bo trafi w odpowiednim czasie do odpowiedniego klienta.
ODPOWIEDZ