Reklama w Internecie Kłodzko

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Parówek

Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: Parówek »

Hej, od jakiegoś czas współpracuję z tą firmą od marketingu internetowego https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-klodzko/. Ostatnio dostałem propozycję dołożenia do naszej umowy jeszcze https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/ i chciałem zapytać, co myślicie o linkowaniu? Czy Waszym zdaniem zdaje to egzamin? Dodam, że dotychczasowa współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, nawet przeszła moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: mczay »

Tak się składa, że od jakiegoś już czasu interesuję się marketingiem internetowym. Ostatnio, wyczytałem w tym miejscu: https://fox360.net/pl/firma/tiktok-dlac ... mowej.html o zaletach reklamy na platformie Tik Tok. Czy ktokolwiek z Was reklamował się na niej?
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: kocenka »

Ja wolę działać bardziej krajowo jeśli chodzi o reklamę. Prowadzę sklep internetowy także im większy zasięg mam tym lepiej. Dlatego też postanowiłam tutaj podziałać dobrze przygotowanym marketingiem współpracując z agencją http://psrimm.pl/ . Już kilka kampanii dla mnie prowadzili i za każdym razem okazywało się, że świetnie sobie poradzili i efekt był osiągnięty.
Komandoś

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: Komandoś »

Ze swoją stroną samoróbką się tak bujałem, nikt mi nie chciał pozycjonować, a jak już chciał, to chciał nową stronę. Firmy początek, kasy brak, więc wziąłem sprawy w swoje ręce. Zacząłem szukać i trafiłem na marcinskiba.pl. Powiem, Wam, że pomimo tej śmiesznej pandemii mój warsztat nieźle stoi w sieci. Codziennie wieczorkiem godzinka i promocja się sama dzieje
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:40

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: deborah »

Parówek pisze: ↑30 paź 2020, 9:19 Hej, od jakiegoś czas współpracuję z tą firmą od marketingu internetowego https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-klodzko/. Ostatnio dostałem propozycję dołożenia do naszej umowy jeszcze https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/ i chciałem zapytać, co myślicie o linkowaniu? Czy Waszym zdaniem zdaje to egzamin? Dodam, że dotychczasowa współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, nawet przeszła moje oczekiwania.
Koniecznie zainwestuj też w agencję która oferuje tworzenie infografiki. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy, a dodatkowo projekt infografik może skutecznie przedstawić trudne dane i zachęcić do zakupu produktu lub usługi.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: łódka »

Bez reklamy w internecie, to dziś nawet nie warto startować, bo walka o uwagę klienta jest coraz bardziej zacięta. Ludzie od http://slogan-reklamowy.pl/ wsparli mnie w tym temacie, poprzez odpowiednie techniki marketingu internetowego jak content marketing czy komunikację przez socjal media. To nie tylko wzmacnia pozytywny wizerunek ale również buduje zaufanie względem oferty.
łuksza335

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: łuksza335 »

Reklama w internecie to moim zdaniem jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w stosunku do mojej firmy. Jak checie się dowiedzieć na czym polega influencer marketing na który postawiłem to ten https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... arketingu/ artykuł na pewno wam to wyjaśni, polecam wam też tego spróbować.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: baranek »

Ja dopiero co zaczynam się reklamować i muszę przyznać, że mnie najbardziej interesuje kwestia skutecznego marketingu internetowego. Nawet już miałem okazję czytać na stronie https://mediatown.pl/10-wskazowek-w-jak ... spolpracy/ w jaki sposób wybrać tego naszym zdaniem najlepszego influencera do współpracy.
Każak

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: Każak »

Wiesz co, ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę https://virtualpeople.pl/ Oni co prawda nie są z Kłodzka ale prowadzą dzialania marketingowe dla firm z całej Polski :) bardzo dobra, rzetelna firma. Mają spore doświadczenie i ciągle wprowadzają nowe rozwiązania dla klientów
tuśka33

Re: Reklama w Internecie Kłodzko

Post autor: tuśka33 »

Reklama w internecie to jest coś co ja wam polecam bo wiem sama po sobie że dzięki niej moja firma miała duży rozgłos. W tym https://teraz-firma.pl/abc-influencer-m ... -wiedziec/ artykule poczytajcie influencer marketingu który jest jedną z najlepszych form na promocję właśnie.
ODPOWIEDZ