reklama dla firmy

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

reklama dla firmy

Post autor: łódka »

Pewnie nie będę tutaj oryginalna, jeśli powiem że najbardziej skuteczną formą reklamy dla mnie jest marketing internetowy. Początkowo sama działałam w tym kierunku, ale jednak z biegiem czasu zaufałam agencji http://marketingsensoryczny.com.pl/. Dokładnie się wszystkim zajęli co trzeba a ja mogłam liczyć pojawiających się klientów.
Kaluś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Kaluś »

Ja z kolei mogę polecić agencję, z którą sama współpracuję od kilku lat - GreenWeb. Pracują tam prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, na ich stronie można podejrzeć dotychczasowe realizacje (działają z wieloma znanymi polskimi markami). Dla zainteresowanych polecam ich bloga, gdzie można znaleźć wiele ciekawych artykułów o marketingu internetowym, w tym o cross sellingu https://www.greenweb.pl/cross-selling-w ... -wiedziec/.

windows 8 jak wyłączyć komputer
bajkaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: bajkaa »

Wysokiej jakości odzież reklamową znajdziesz tutaj GQB. To firma z ogromnym doświadczeniem i bardzo rozbudowaną ofertą. Widziałam, ze mają naprawdę spoko ceny i cieszą się pozytywną opinią wśród klientów! Chyba sama zacznę tam zamawiać odzież dla pracowników. To świetna reklama!
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: reklama dla firmy

Post autor: kocenka »

W tym temacie polecam agencję https://perlabiznesu.pl/ która dla mojej firmy znacząco pomogła dotrzeć z przekazem do odbiorców. Mają lata doświadczenia i wiele kampanii zakończonych sukcesem, także po poznaniu mojej marki, poprzez marketing internetowy sukcesywnie realizowani ustalone założenia.
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: reklama dla firmy

Post autor: wakacjowa »

W tym temacie postawiłam na ekspertów od http://marketingsensoryczny.com.pl/ którzy lata działają już w branży, z wieloma sukcesami na koncie. Poznali mój sklep, filozofię względem klientów i dopasowali pod całość nie tylko marketing internetowy, budujący zaciekawienie ofertą, ale i zadbali o odpowiednią atmosferę, co pobudza klientów do zakupów.
ODPOWIEDZ