reklama dla firmy

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Cześć Wam.
Zastanawiam się nad prowadzeniem usług cateringowych i mam już swoje małe grono,
ale koleżanka która prowadzi ten sam biznes W Bydgoszczy poleciła mi coś takiego.
http://lewels.pl/
Dodam, że jest zadowolona a mieszkamy od siebie w odległości 80 km i chciałam się dowiedzieć czy ktoś korzystał z podobnych usług i może coś podpowiedzieć?
Życzę dobrego dnia
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: reklama dla firmy

Post autor: kocenka »

Jeśli reklama ma być skuteczna, to bez wątpienia powinna być realizowana w sieci internetowej. Tutaj większość ludzi spędza najwięcej czasu, szuka informacji o wszystkim, także jeśli podziałamy dobrą reklamą to mamy szansę odnieść sukces. Dlatego skontaktuj się z agencją http://brandingpersonalny.pl/ i ona już dokładnie wszystko Ci wytłumaczy co i jak.
Franuś25

Re: reklama dla firmy

Post autor: Franuś25 »

Jeśli chodzi o reklamę firmy to są różne rozwiązania ale ja bym zamówił porządną prezentację która przedstawi profil firmy. Najlepiej jeśli zajmą się tym specjaliści z https://tworzenieprezentacji.pl/ W krótkim filmiku przedstawią czym się zajmujesz i jakie są twoje mocne strony a to pozwoli przekonać do siebie nowych klientów i kontrahentów. Wydatek wart swej ceny więc zamów.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: reklama dla firmy

Post autor: łódka »

No dziś bez reklamy szybko znikniemy z naszą ofertą między podobnymi konkurencji. Dlatego wszelkie działania, a szczególnie te w sieci są wręcz zalecane. Agencja http://cotojestcontentmarketing.pl/ działa dla mnie w tym kierunku, budując wizerunek lokalnego lidera branży. W ten sposób i łatwiej na mnie trafić, a sama oferta wzbudza większe zaufanie.
ODPOWIEDZ