Próbki etykiet?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Ristobanana
Posty: 46
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:29

Próbki etykiet?

Post autor: Ristobanana »

Wiecie przypadkiem u kogo można zamówić kilka próbek etykiet na szklane opakowania? I oczywiście żeby usługa nie była droga :)
Awatar użytkownika
Poloniusz
Posty: 28
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Próbki etykiet?

Post autor: Poloniusz »

Moja firma zamawiała pod koniec ubiegłego roku takie próbki w drukarni Eticod ze Śląska. Udostępniają możliwość sprawdzenia wzorów etykiet na różnych materiałach tylko trzeba im wysłać projekt samej etykiety. Ta drukarnia robi przede wszystkim druk etykiet samoprzylepnych więc znają się na rzeczy :)

No najważniejsze - przygotowują te próbki bezpłatnie :D
A to ich strona https://eticod.pl/
Sebaś91233

Re: Próbki etykiet?

Post autor: Sebaś91233 »

Nie wiem czy można dostać próbki. Nie słyszałem o tym nigdy więc nie pomoge w tej kwestii.
____
szungit sklep
Łasica23

Re: Próbki etykiet?

Post autor: Łasica23 »

Chyba najlepiej zapytać się bezpośrednio jakiejś drukarni internetowej. Możesz sprawdzić np. https://chroma.pl/pl. Rozumiem, że chodzi o takie etykiety samoprzylepne. Wydaje mi się, że ogarniesz to u nich, bo robią oni naklejki. Warto ich sprawdzić bo są bardzo profesjonalni i mają szeroką ofertę.
Juuluś

Re: Próbki etykiet?

Post autor: Juuluś »

Etykieta logistyczna wymaga zastosowania drukarki o mniej typowej szerokości. Jak na razie wyszukałam firmę Aska. Firma działa na rynku od lat 90 i od tego czasu nieustannie wspiera i stymuluje rozwój systemów automatycznej identyfikacji https://www.aska.com.pl/index.php/start ... d-gs1.html
bonić

Re: Próbki etykiet?

Post autor: bonić »

Etykiety można też w próbkach zamawiać w różnego rodzaju drukarniach, także tych działających online. Jednak warto jest porównać kilka ofert lub zapoznać się z kilkoma różnymi rozwiązaniami. Jest to i praktyczne i pożyteczne. Każdy, kto miał do czynienia z zamawianiem druku online wie, że warto sprawdzać takie oferty i ich możliwości.
maluś

Re: Próbki etykiet?

Post autor: maluś »

Myślę, że jest możliwość zamówienia próbek w drukarniach. Trzeba się skontaktować i o to zapytać, ale nie powinno być problemu. A skoro jesteśmy przy temacie etykiet i naklejek to bardzo polecam ten ciekawy artykuł https://www.druk24h.pl/blog/etykiety-sa ... zy-roznica
ODPOWIEDZ