Pożyczka, a swoja firma

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Ryszard

Pożyczka, a swoja firma

Post autor: Ryszard »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od kilku lat prowadzę swoją firmę w Polsce, aczkolwiek ubiegły miesiąc był dla mnie bardzo trudny. Wprowadzono restrykcje związane z COVIDem itp. Nie chcę brać kredytu w banku, ale szybką pożyczkę, żeby moja księgowa nie mogła nawet zobaczyć. Jest plotkarą i po prostu cała firma wiedziałaby, że są problemy. Chcę tego uniknąć. Do rzeczy. Znalazłem stronę PozyczKase.pl gdzie są rankingi pożyczek. Najbardziej zaciekawił mnie jednak ranking pożyczek bez zaświadczeń. Czy taka pożyczka, bez zaświadczeń o dochodach przejdzie w moim przypadku? W takim sensie, że prowadzę firmę itp. Miał ktoś kiedyś podobnie?
Pozdrawiam!
mayaa

Re: Pożyczka, a swoja firma

Post autor: mayaa »

W sumie na pewno ma to wpływ i czasem firma potrzebuje czegoś takiego jak pożyczki Rzeszów . To normalne, niespodziewane wydatki zdarzają się każdemu. Dodam jedynie, że niestety, ale nawet dobrze, jeśli firma ma kredyty. Wtedy mniej się nią różne instytucje interesują. Niejeden doświadczony przedsiębiorca to wam powie.

-------------------------
„Pieniądz jednak jest tylko narzędziem. Zabierze pana, dokąd pan zechce, ale nie zastąpi pana w fotelu kierowcy.”
ODPOWIEDZ