Pomysł na sklep internetowy?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
mamuśka17

Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: mamuśka17 »

Obecnie zakup w internecie stały się jeszcze bardziej popularne. Wiele osób przez internet stara się robić więcej zakupów niż kiedyś. Zastanawiam się więc nad takim biznesem jak sklep z yerba mate. Co myślicie o takim pomyśle? Czy yerba jest na tyle popularna, że jest szansa mieć sprzedaż?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:40

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: deborah »

mamuśka17 pisze: ↑25 sty 2021, 10:34 Obecnie zakup w internecie stały się jeszcze bardziej popularne. Wiele osób przez internet stara się robić więcej zakupów niż kiedyś. Zastanawiam się więc nad takim biznesem jak sklep z yerba mate. Co myślicie o takim pomyśle? Czy yerba jest na tyle popularna, że jest szansa mieć sprzedaż?
Fajny pomysł, natomiast bardzo ważna jest zachęcająca reklama i strona ;) Zainwestuj w doba agencją która oferuje tworzenie sklepów internetowych żeby zyskać duzo klientów na start.
Wróg

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: Wróg »

Jeśli prowadzisz swoją firmę albo masz sklep internetowy to na pewno chcesz aby prosperował on jak najszybciej. Moim zdaniem: https://prestashow.pl/ to super firma która realizuje projekty sklepów internetowych na module PrestaShop, na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: kolo12 »

Ostatnio wpadłem na ciekawy artykuł dotyczący platformy Magento, http://www.softwarepatch.pl/5-rozszerze ... -sprzedaz/ opisane jest tam kilka sprytnych sposobów na rozszerzenie funkcjonalności. Wszystkie z wymienionych tam rozszerzeń, powinny pozytywnie wpłynąć na sprzedaż i obroty. Sklep wykonany w tej technologii daje ogromne możliwości rozwoju.
Liłka

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: Liłka »

Moim zdaniem pomysl to jedna rzecz, a wykonanie zupełnie inna. Na pewno takie firmy jak https://virtualpeople.pl/ warto w to zaangażować. Wtedy ma się pewność że sklep jest dobrze zaprojektowany no i też zoptymalizowany. Bo to jest bardzo ważne na rynku online

wykrywacze teknetics
Miłosz74

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: Miłosz74 »

Mając własny sklep internetowy, warto raz na jakiś czas zlecić audyt, by wykryć wszelkie nieprawidłowości i usprawnić jego działanie. Widziałam na stronie polecanej agencji interaktywnej ciekawy artykuł na ten temat https://www.greenweb.pl/audyt-seo-sklepu-internetowego/ - może Was zainteresuje?
Aleśia

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: Aleśia »

Pomysł jest oczywiście najważniejszy. Jednak musisz wybrać również, odpowiednią platformę dla Twojego sklepu. Polecam IAI, ponieważ Twoi klienci mają możliwość skorzystania z dwóch nowych form płatności ratalnych: iRaty, dedykowanej osobom prywatnym, oraz iLeasing, skierowanej dla firm. Pod tym adresem, dowiesz się więcej https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: baranek »

Faktycznie sam pomysł na uruchomienie sklepu internetowego jest czymś niezwykle ważnym i na pewno powinniśmy właśnie od tej kwestii zacząć. Ja mogę także polecić przeczytanie wpisu https://www.sendit.pl/blog/woocommerce-jak-zaczac gdzie bardzo fajnie opisano kwestię posiadania sklepu internetowego na rozwiązaniu Woocommerce.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Pomysł na sklep internetowy?

Post autor: kasiakowa06 »

Wróg pisze: ↑15 lut 2021, 11:49 Jeśli prowadzisz swoją firmę albo masz sklep internetowy to na pewno chcesz aby prosperował on jak najszybciej. Moim zdaniem: prestashow.pl/ to super firma która realizuje projekty sklepów internetowych na module PrestaShop, na pewno będziecie zadowoleni.
Jak już ruszy sklep proponuję zadbać o seo i jego dobre pozycjonowanie. To bardzo ważne! Skorzystaj z usług specjalisty : https://www.adamgrabowski.guru/specjali ... wanie-seo/

Obrazek
ODPOWIEDZ