pomoc drogowa

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Paweł46

pomoc drogowa

Post autor: Paweł46 »

Hej, kojarzycie jakąś firmę, która oferuje pomoc drogową? Interesuje mnie pomoc drogowa Ustron ale nie wiem, która firma jest naprawdę dobra. Nie wiem nawet na co zwracać uwagę podczas wyboru takiej firmy. Może ktoś z Was korzystał z firmy z tego miasta i może mi dać na nią namiar?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: pomoc drogowa

Post autor: Eliza »

Jeśli natomiast ktoś z Was potrzebowałby sprawdzonej, rzetelnej pomocy drogowej z Warszawy lub okolic, to polecam Wam firmę https://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl. Jak sami widzicie świadczy ona swoje usługi 24 godziny na dobę, więc bez względu na to, czy przytrafi się Wam coś w dzień czy w nocy, możecie z nich skorzystać ;)
dań

Re: pomoc drogowa

Post autor: dań »

Ja po wypadku korzystałem z pomocy drogowej w firmie, która także zajmuje się naprawą powypadkową samochodów. To wszystko zapewniła firma KAWETA https://kaweta.pl/index.php/pl/uslugi/n ... adkowa-aut w Sokółce. Oni mają szeroki zakres usług, są kompetentni, przyjechali szybko po tym, jak do nich zadzwoniłem, odholowali mnie do ich warsztatu, no i profesjonalnie naprawili mój samochód. Wszystko wyszło w dobrej cenie, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Re: pomoc drogowa

Post autor: Dora »

Warto też wiedzieć, co zrobić jeśli samochód się zepsuje. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa Gdynia, Sopot, Gdańsk http://pomoc-drogowa-trojmiasto.pl/ bo inaczej nie wiem, co bym zrobiła.
ODPOWIEDZ