pierwszy sklep internetowy - porady

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Świętibor-73
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2023, 21:07

pierwszy sklep internetowy - porady

Post autor: Świętibor-73 »

Witam serdecznie. Chciałbym się z Wami podzielić moim problemem - planuję otworzyć swój pierwszy sklep internetowy, ale kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Szukam więc wskazówek i porad od osób, które już mają doświadczenie w prowadzeniu sklepu online. Czy sądzicie, że zakupienie gotowego sklepu internetowego ma sens? Chętnie wysłucham Waszych historii i rad. Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: pierwszy sklep internetowy - porady

Post autor: Balita »

Spróbuj założyć na Shopgold. Mojej znajomej bardzo dobrze funkcjonuje. Dodatkowo mozesz sie zdecydowac na system ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ oferują dobre warunki wspólpracy.
Roxi

Re: pierwszy sklep internetowy - porady

Post autor: Roxi »

Rozpoczynając przygodę z pierwszym sklepem internetowym, warto od samego początku zwrócić uwagę na sprawny proces dostaw. Jednym z kluczowych aspektów, który może znaczenie ułatwić zarządzanie przesyłkami i poprawić satysfakcję klientów jest integracja z firmami kurierskimi https://asiston.pl/asiston-kurierzy/ Takie rozwiązanie pozwala automatyzować proces wysyłania towarów, oferując jednocześnie możliwość śledzenia przesyłek. Dzięki temu zarówno sprzedawca, jak i klient mogą na bieżąco monitorować status dostawy.
ODPOWIEDZ