Obsługa prawna firmy?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Obsługa prawna firmy?

Post autor: maksik »

Tak, czy nie? Jak to wygląda w rzeczywistości. Czy prowadząc małą firmę warto jednak decydować się na taką pomoc? No i czym sugerować się przy wyborze kancelarii? Np. https://krpj.pl/ to kancelaria z 30-letnim doświadczeniem. Czy decydując się na współprace warto na doświadczenie zwracać uwagę?
Awatar użytkownika
allan
Posty: 41
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:58

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: allan »

Zdecydowanie warto. Takich spraw w firmie, które wymagają porady czy pomocy prawnej wcale nie jest mało. Najlepiej podjąć stałą współpracę moim zdaniem. W Szczecinie kancelaria Łukasza Węgłowskiego m.in. takie usługi świadczy. Współpracuję z tą kancelarią już jakiś czas i bardzo sobie chwalę profesjonalne podejście i zaangażowanie p. Łukasza.
tobiś

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: tobiś »

Myślę, że ten artykuł https://proseedmag.pl/prawo/dlaczego-wa ... awna-firmy może okazać się niezwykle pomocny, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do obsługi prawnej firmy. Dowiecie się bowiem z niego, dlaczego tak ważne jest, aby zdecydować się na taki krok. Wielu przedsiębiorców ma bowiem wątpliwości. Warto więc je rozwiać.
rętq

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: rętq »

Bardzo dobry temat. Sami dość długo zwlekaliśmy z tym, by zatrudnić kogoś do obsługi prawnej naszej firmy, ale dobrze, że to zrobiliśmy, bo jak mieliśmy kilka niezbyt ciekawych sytuacji prawnych, to natychmiastowa pomoc specjalisty była świetną rzeczą. Korzystamy z usług Kancelarii Adwokackiej, która prowadzi pani Adw. Anna Jurkowska-Czternastek z Trzebnicy https://www.kancelaria-trzebnica.pl/zak ... ospodarcze. To rzetelna osoba, ma szeroki zakres usług, jest doświadczona i kompetentna, polecam gorąco.
ikń

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: ikń »

Tak! My trochę późno o tym pomyśleliśmy, ale od kiedy mamy już obsługę prawną, to jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania. Skorzystaliśmy z usług kancelarii Radców Prawnych PATRON Arendarski & Stejblis https://arendarski-stejblis.pl/oferta/obsluga-prawna w Warszawie. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, są rzetelni i skuteczni. Szybko reagują w nagłych sytuacjach, jakość ich usług jest na bardzo wysokim poziomie, polecam.
mórek

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: mórek »

Jako pracodawca, potrzebowałem wielu porad odnośnie prawa pracy, aby nie popełnić jakiegoś bubla. Wiele wątpliwości pozwolił mi rozwiać https://kancelaria-chmurak.pl/prawo-pra ... racodawcy/ , którego wiedza okazała się niezastąpiona. Tym sposobem daleko mi było do głupich decyzji a mogło ich być naprawdę sporo. No i nie ma szans, zebym jakos zaszkodzil moim pracownikom!
Awatar użytkownika
karolkowal
Posty: 77
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:30

Re: Obsługa prawna firmy?

Post autor: karolkowal »

Od momentu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej współpracuję z tą kancelarią https://jdp-law.pl/ odnośnie obsługi prawnej. Posiadają szeroki obszar działalności, w jakiej świadczą usługi, są rzetelni i zawsze pomocni. Polecam każdemu znalezienie kancelarii adwokackiej, z którą będą mogli współpracować.
ODPOWIEDZ