medycyna estetyczna

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Maruś44

medycyna estetyczna

Post autor: Maruś44 »

Witam, wybieracie się na zabieg do kliniki medycyny estetycznej? Według mnie warto wejść np. na strone https://klinikaotco.pl/wydarzenia/praca-w-ot-co-clinic/ i poczytać o tym jak wygląda praca w takich klinikach oraz jakich specjalistów poszukuje otco clinic. Szukacie w ogóle pracy jako specjaliści od różnych zabiegów?
Moniś

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Moniś »

Widzę, że co miasto to każdy ma swoją ulubioną klinikę ;) Ja natomiast kilka miesięcy temu przeszłam zabieg powiększenia piersi tłuszczem pobranym z bioder u doktor Żukowskiej w Łodzi. Pomimo tego, że jestem z Radomia i jest tu sporo różnych klinik, postanowiłam się udać do dr. Żukowskiej :)
Paweł22

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Paweł22 »

Jeśli chodzi o medycyne estetyczną to zabiegi należy wykonywać z głową aby się nie oszpecić. Np. na stronie https://klinikaotco.pl/cennik/ znajdziecie profesjonalną klinikę, która zajmie się każdym klientem oraz doradzi czy warto wykonać jakieś zabiegi czy może lepiej nie.

pobieranie lektora
pączak90

Re: medycyna estetyczna

Post autor: pączak90 »

Medycyna estetyczna daje wiele korzyści. Przede wszystkim poprawia nasz wygląd, a to znów poprawia samopoczucie. Warto więc zastanowić się nad różnymi zabiegami. Co powiecie na przykład na botoks: https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... otulinowa/ ?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kasiakowa06 »

Moniś pisze: ↑31 sie 2021, 15:52 Widzę, że co miasto to każdy ma swoją ulubioną klinikę ;) Ja natomiast kilka miesięcy temu przeszłam zabieg powiększenia piersi tłuszczem pobranym z bioder u doktor Żukowskiej w Łodzi. Pomimo tego, że jestem z Radomia i jest tu sporo różnych klinik, postanowiłam się udać do dr. Żukowskiej :)
Ciekawy temat taki zabieg :o
Dla mnie medycyna estetyczna póki co to kwasy w Holistic Clinic https://holisticclinic.pl/oferta/g-shot ... aluronowy/

Obrazek
ODPOWIEDZ