Materiały reklamowe u kogo ?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: łódka »

Prowadzę restaurację wegańską, ekologiczną, więc drukowanie ulotek itp, było by w moim przypadku, zaprzeczeniem pierwotnej idei. Agencja http://reklamarestauracji.com.pl/ poprzez marketing internetowy, zupełnie inaczej podchodzi do kwestii budowania widoczności marki. Jest pomysłowo, ale dyskretnie, a przekaz dociera do targetowej grupy odbiorców.
ćma255

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: ćma255 »

Warto też zacząć reklamę w internecie. Daje to bardzo dużo fajnych efektów, jednak trzeba wiedzieć jak to dobrze robić. W internecie znajdziesz sporo przydatnych informacji na ten temat. Szczególnie fajnym blogiem jest np. https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: kocenka »

Jako gadżety czy jakieś różne dodatki dla klientów to rozumiem, że takie materiały można mieć i warto w nie inwestować. Ale jednak bez reklamy w sieci to ciężko będzie się przebić przez propozycje wszystkich innych firm które oferują usługi podobne do naszych. Dlatego ja zgłosiłam się do agencji https://mwp.org.pl/ która regularnie już zajmuje się dla mnie marketingiem.
Źrebak21

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Źrebak21 »

Robuś1973 pisze: ↑06 maja 2021, 12:59 Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Co do ulotek to warto sprawdzić https://mediatown.pl/jak-zrobic-ulotke-reklamowa/. Tam znaleźć można bardzo fajny artykuł dotyczący tworzenia reklam. Według mnie bardzo przydatna sprawa.
kaśka

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: kaśka »

Fizyczne nośniki reklamy to ogólnie zły pomysł, bo większość biznesu przenosi się na poziom online. Ja postawiłam na agencję http://marketingnaforach.pl/ która poprzez szeptankę dyskretnie dociera do grup docelowych, zwiększając widoczność marki tam gdzie jest to oczekiwanie, jak i poprawiają odpowiednim słowem sam wizerunek firmy.
ewuś

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: ewuś »

Bardzo ważne jest również by odpowiednio dopasować ulotki dla swojej branży dlatego jednak warto odwiedzić http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy , ponieważ będziecie mogli wybrać coś odpowiedniego dla siebie co przyniesie wam wiele korzyści
ODPOWIEDZ