Materiały reklamowe u kogo ?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ewelinaa
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:27

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Ewelinaa »

Ja korzystałam z oferty firmy Exposite :) Jestem bardzo zadowolona bo trafiłam na świetnych ludzi, którzy mieli pomysł na stworzenie oryginalnego designu ścianek oraz standów, które idealnie nawiązują do produktów, których byłam opiekunem. Od wielu lat tworzą materiały POS a każdy ich kolejny projekt jest znakomity
karolpiś

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: karolpiś »

Ewelinaa pisze: ↑22 lis 2020, 16:45 Ja korzystałam z oferty firmy Exposite :) Jestem bardzo zadowolona bo trafiłam na świetnych ludzi, którzy mieli pomysł na stworzenie oryginalnego designu ścianek oraz standów, które idealnie nawiązują do produktów, których byłam opiekunem. Od wielu lat tworzą materiały POS a każdy ich kolejny projekt jest znakomity
brzmi super! a jak z terminowością? bo realizacje widziałam, że mają naprawdę ładne i nowoczesne, a sprzedaję sprzęt technologiczny, więc dla mnie to bardzo istotne
ODPOWIEDZ