materiały reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

materiały reklamowe

Post autor: gość »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: materiały reklamowe

Post autor: łódka »

Nad tym to bym radziła solidnie się zastanowić, bo reklamy fizyczne dziś są odbierane nie raz jako marnowanie surowców naturalnych, co negatywnie wpływa na wizerunek marki. Zdecydowanie lepiej postawić na działania sieciowe np poprzez agencję https://afisz.com.pl/ . Mi znacząco zwiększyli zainteresowanie się moją marką, poprzez umiejętnie poprowadzoną kampanię marketingu internetowego.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: materiały reklamowe

Post autor: kocenka »

To już Twój wybór jak reklamujesz swoją działalność. Jeśli uważasz, że taki materiały mają sens to proszę bardzo, nikt nie powinien Tobie tutaj mówić co i jak. Ja osobiście postawiłam na reklamę sieciową, początkowo sama próbowałam tutaj działać, ale po pewnym czasie musiałam zaufać agencji http://e-partner.com.pl/ i bardzo dobrze zrobiłam. Bo jestem zadowolona z ich pracy no i klientów mam teraz znacznie więcej.
pawiś9444

Re: materiały reklamowe

Post autor: pawiś9444 »

Ciekawą formą reklamy może być reklama w social mediach. Szczególnie, reklama na Instagramie jest wdzięcznym tematem. Istnieje wiele artykułów, których przestudiowanie może poprawić efekty naszej pracy. Jednym z nich jest https://inwestycjawkadry.info.pl/jak-wy ... -na-marce/
ODPOWIEDZ