materiały reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

materiały reklamowe

Post autor: gość »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: materiały reklamowe

Post autor: kocenka »

No właśnie tutaj to najlepiej zgłosić się do jakiejś drukarni która zajmuje się takim materiałami. Ale jeśli będziesz potrzebować dobrej reklamy internetowej to tutaj warto jest się zgłosić do agencji http://konkretmarketing.pl/ która ma dosłownie w małym palcu cały schemat z procedurami związanymi z reklamą. Dla mnie na rynku są zdecydowanie najlepsi.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: materiały reklamowe

Post autor: łódka »

U siebie postawiłam od dawna na reklamę sieciowa, co moim zdaniem w obecnych realiach daje oczekiwane efekty. Jednak ostatnio również skorzystałam z usług agencji http://ammf.pl/ która specjalizuje się w audytach marketingowych. Mają spore doświadczenie, więc wiedzieli w których obszarach należy zwiększyć naciski, a gdzie komunikacja z klientem jest na optymalnym poziomie.
ODPOWIEDZ