materiały reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

materiały reklamowe

Post autor: gość »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: materiały reklamowe

Post autor: łódka »

W tym roku postawiłam całkowicie na marketing internetowy za sprawą agencji http://marketingdyskusji.pl/ . Ci zdecydowanie wiedzą jak skutecznie dotrzeć z konkretną informacją do docelowej grupy odbiorców. Realizują to poprzez szeptankę co pozwala na skuteczne ale dyskretne działania.
gośka

Re: materiały reklamowe

Post autor: gośka »

Ja również szukałam jakiejś agencji, której mogłabym powierzyć reklamę w sieci. Natrafiłam na https://piotrpolok.pl/reklama-w-internecie/ i skontaktowałam się z Panem Piotrem. Jak się okazało on mimo młodego wieku ma spore doświadczenie, ogromną wiedzę i głowę pełną pomysłów. O tym świadczą widoczne dla mnie wyniki jego działań.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: materiały reklamowe

Post autor: kocenka »

Jako taka dodatkowa opcja na promocję to uważam, że można pójść w tym kierunku. Ale mimo wszystko warto też pójść w reklamę sieciową bo to ona głównie zapewni nam nowych klientów bo można dzięki niej dotrzeć do wielu miejsc dużo prościej. Sama w nią inwestuję, a bardziej to robi to agencja http://womm.com.pl/ z którą od ładnego kawałka czasu współpracuję.
łukasz

Re: materiały reklamowe

Post autor: łukasz »

W mojej firmie obecnie postawiłem na budowę odpowiedniego wizerunku marki w oczach klienta, bo przy licznej konkurencji, to jest ten czynnik decydujący czy klient skorzysta z mojej oferty. Działa dla mnie w tym zakresie agencja http://erzecznikmarki.pl/ która poprzez techniki marketingu internetowego, stopniowo osiąga założony cel.
ODPOWIEDZ