materiały reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

materiały reklamowe

Post autor: gość »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: materiały reklamowe

Post autor: łódka »

U mnie fizyczna reklama to przeszłość, bo chcąc iść z firmą w ekologiczne rozwiązania, takie drukowane foldery, kłócą się z całą ideą. Agencja http://emarketingmalejfirmy.pl/ działa dla mnie poprzez różne techniki marketingu internetowego. No i tu przyznać muszę, że ich pomysły jak i doświadczenie, przynoszą efekty jakich do tej pory nie miałam. Nie tylko docierają z informacją o mojej marce do nowych odbiorców, ale robią wszystko tak, że buduje się też większe zaufanie klientów wobec mojej oferty.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: materiały reklamowe

Post autor: kocenka »

Teraz póki co nie prowadzimy żadnych konferencji, czy targów także takie gadżety nie są potrzebne. Póki co skupiamy się w firmie na reklamie internetowej. Dobrze, że mamy ludzi od tego, bo sami to nie wiem czy byśmy byli w stanie to wszystko ogarnąć. A tak to właśnie zlecamy wszystko agencji http://cocreate.pl/ z którą już kolejny rok z rzędu współpracujemy.
ODPOWIEDZ