Mała firma i faktoring

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Gwidon1991
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2023, 13:35

Mała firma i faktoring

Post autor: Gwidon1991 »

Czy Waszym zdaniem w małej firmie w ogóle opłaca się korzystać z usług faktoringowych? Czy są takie firmy, które faktycznie rzetelnie podejmą się wyegzekwowania naszych należności? Powiem Wam, że zastanawiamy się nad tym coraz bardziej, bo wydaje mi się, że dałoby nam to trochę spokoju i pewne jutro. Jeśli orientujecie się czy faktoring dla małych firm jest opłacalny, to dajcie znać.
aleksaa

Re: Mała firma i faktoring

Post autor: aleksaa »

Jeżeli prowadzicie firmę transportową i szukacie kogoś, kto wam zapewni kompletny faktoring, to możecie zgłosić się do firmy https://transcash.eu/ - która świadczy usługi na wysokim poziomie. Oni sprawią, że finansowanie będzie dużo łatwiejsze i wygodniejsze.
Jeremka

Re: Mała firma i faktoring

Post autor: Jeremka »

Moja znajoma zachwalała w swojej firmie faktoring niepełny, z tego co pamiętam aforti factor. Są dokładni w swojej pracy, rzetelnie nabywają nieprzeterminowane wierzytelności, można im zaufać.
tomisia

Re: Mała firma i faktoring

Post autor: tomisia »

Skoro interesuje was faktoring pełny, to warto byłoby w tym kierunku zapoznać się z ofertą Transcash. Oni oferują wysokie limity finansowania, pożyczki, ochronę na wypadek niewypłacalności kontrahenta itd.
ODPOWIEDZ