logistyka sklepu internetowego

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Grześ77

logistyka sklepu internetowego

Post autor: Grześ77 »

Witam, ktoś z Was wie na czym polega logistyka sklepu internetowego? Zaletą jest oszczędność na kosztach zatrudnienia. Z tego co wiem zewnętrzna logistyka sklepu internetowego rozwiązuje problem zatrudnienia pracowników. Słyszeliście coś na ten temat?
Kociołek22

Re: logistyka sklepu internetowego

Post autor: Kociołek22 »

Jeśli prowadzisz sklep internetowy to w pewnym momencie będzie potrzebny magazyn żeby usprawnić wysyłkę i obsługę zamówień. Możesz wtedy postawić własny magazyn lub postawić na taką firmę jak https://toplogistic.pl/ Oni zajmą się składowaniem, pakowaniem czy też korespondencją masową z twoimi klientami. Dzięki nim oszczędzisz na kosztach a będziesz mieć profesjonalnie zorganizowany magazyn.
Bartaś

Re: logistyka sklepu internetowego

Post autor: Bartaś »

Nie unikniesz tego. Początkowo nie musisz jednak stawiać własnego magazynu. Możesz wynająć potrzebną ci przestrzeń. Zaopatrz swoich pracowników w dobre kolektory danych https://www.aska.com.pl/index.php/start ... anych.html i cały system do czytania kodów kreskowych. Zadbaj też o prawidłowo sporządzone etykiety logistyczne.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: logistyka sklepu internetowego

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.naj-sklep.pl/
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: logistyka sklepu internetowego

Post autor: kocenka »

Logistycznie swój sklep ogarniam, bo mam gość ograniczony asortyment, co ułatwia mi całość organizacji itp. jedyne wsparcie mam w zakresie budowania odpowiedniego wizerunku marki. Tu działa agencja http://erzecznik.com.pl/ która całość realizuje marketingiem internetowym.
ODPOWIEDZ