laweta

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Jacuś72

laweta

Post autor: Jacuś72 »

Hej, orientuje się ktoś z Was która firma posiada w swoich usługach laweta Bielsko-Biała? Ostatnio miałem awarię auta i nie miałem do kogo zwrócić się o pomoc, więc proszę o namiar na jakąś porządną firmę. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście takiej potrzeby?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: laweta

Post autor: Eliza »

Gdyby natomiast ktoś z Was potrzebował takiej sprawdzonej pomocy drogowej i lawety na terenie Wrocławia lub okolic, to na stronie internetowej https://pomoc-drogowa-wroclaw.supermechanik.pl/ znajdziecie namiary na firmę, która takie właśnie usługi świadczy ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ławka

Re: laweta

Post autor: ławka »

Czasami bywa tak, że skorzystanie z usług pomocy drogowej to jedyne rozsądne wyjście z sytuacji. Mój samochód zgasł i to byłoby na tyle. Nie miałam możliwości odpalenia go a wiadomo, że jako kobieta mam bardzo małą wiedzę na temat mechaniki. Nie pozostało mi więc nic innego jak poszukać jakiejś firmy w okolicy mojego postoju. Zaczęłam przeglądać sieć i ma stronie https://e-laweta.com.pl/ znalazłam tą, na której usługi się zdecydowałam. Od razu zapisałam sobie namiar na nich bo nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebny.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 63
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:47

Re: laweta

Post autor: zorza »

Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogową. Bardzo sprawnie pojawili się w miejscu zdarzenia i dowieźli bez problemu moje auto do warsztatu.
ODPOWIEDZ