laweta

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Staś92

laweta

Post autor: Staś92 »

Witam, wiecie może która laweta Bielsko-Biała jest najlepsza? Szukam od pewnego czasu takiej firmy, ale nie mogę nic znaleźć. Mam nadzieje, że ktoś z Was wypowie się w tym temacie. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy raczej nie mieliście jeszcze z takimi firmami do czynienia?
taśma

Re: laweta

Post autor: taśma »

Niestety nie znam żadnej firmy w Bielsku - Białej. Mnie pomoc drogowa była bardzo potrzebna jednak na terenie Katowic. Poruszając się po drogach zdarzają się różne rzeczy. Usterka mojego auta uniemożliwiła mi samodzielny dojazd do zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego. Więc jak się okazało jedynym wyjściem z tej sytuacji było skorzystanie z lawety. Tą, która mi pomogła znalazłam na stronie https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Szybko, fachowo i za rozsądne pieniądze więc zapisała sobie numer bo tak naprawę nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebna.
ekler

Re: laweta

Post autor: ekler »

Gdy wybierasz się w podróż samochodem, zawsze istnieje możliwość, że auto ulegnie awarii. Aby uniknąć takich problemów, warto mieć sprawdzony numer telefonu do firmy oferującej usługi mechaniki pojazdowej i naprawy wokół miasta Białegostok i województwa Podlaskiego; np. https://bauto.pl/ Jeśli masz jakikolwiek problem z autem po drodze, nie bój się skontaktować - firma oferuje kompleksowe usługi transportowania samochodu.
ODPOWIEDZ