Kto stworzy firmową stronę

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Skałosz84
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 22:05

Kto stworzy firmową stronę

Post autor: Skałosz84 »

Witajcie forumowicze. Jakich znacie specjalistów oferujących takie usług jak tworzenie stron www w Zielonej Górze? Widziałem oferty kilku agencji, ale jak na razie ostatecznej decyzji nie podjąłem. Może wy podpowiecie mi, na których wykonawców warto zwrócić uwagę?

kubotan new yawara
iguś

Re: Kto stworzy firmową stronę

Post autor: iguś »

Tworzenie stron sklepów, zarządzanie sklepami pod względem technicznym to polecam Jash, działają chyba na prestashop. Wygodna sprawa, oddać pod klucz i przejmujesz się potem ,,tylko" obsługą zamówień, z tym już wystarczająco dużo roboty. jak na moje warto przynajmniej podstawowy pakiet ogarnąć. Sklep stabilny 24h na dobę, a klienci lubią kupować po nocy :D
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Kto stworzy firmową stronę

Post autor: łódka »

Tutaj mogę polecić agencję http://zakladanie-stron-www.pl/ która jest bardzo dobra jeśli chodzi o stworzenie firmowej strony, ale i też wspierają jeśli chodzi o marketing. Jestem zadowolona z ich usług, bo naprawdę się sprawdzili i nie mam do czego się do nich przyczepić :P
ODPOWIEDZ