kasa fiskalna

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

kasa fiskalna

Post autor: eweran »

Czy trudno jest obsługiwać kasę fiskalną?
Awatar użytkownika
allan
Posty: 41
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:58

Re: kasa fiskalna

Post autor: allan »

Jeśli ktoś już potrafi obsługiwać kasę fiskalną z pewnością odpowie, że nie. Ale tak jest ze wszystkim. Trzeba po prostu odbyć jakiś kurs najlepiej, można się tego jak najbardziej nauczyć. Są też portale branży fiskalnej takie jak fiskalne.com, gdzie można znaleźć wiele wartościowych i przede wszystkim przydatnych informacji. Są nawet artykuły opisujące konkretne przypadki typu https://fiskalne.com/wiedza/wykonywanie ... strujacej/ , czyli wykonywanie raportów fiskalnych. Przydatne takie informacje.
Awatar użytkownika
polina
Posty: 172
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: kasa fiskalna

Post autor: polina »

Jeśli o kasy fiskalne chodzi to warto zerknąć sobie także tutaj https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/posnet/ergo . Firma ta działa na rynku naprawdę długie lata, więc doświadczenia ma ogromne. Oni po zapoznaniu się z potrzebami danej branży, jak i konkretnego przedsiębiorstwa dopasują optymalne urządzenie. W ofercie mają również inne urządzenia fiskalne, które usprawniają codzienną prace wielu miejscach.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2020, 9:10

Re: kasa fiskalna

Post autor: farah557 »

Dla chcącego nic trudnego, jak mówią :) Większość kas ma opisane przyciski, co bardzo ułatwia naukę i obsługę. Warto też pomyśleć o dobrej kasetce do gotówki. Może któraś ze sklepu https://sejfexpert.pl/ padnie Ci w oko :) Mają ciekawe ceny, więc warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: kasa fiskalna

Post autor: lasend »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://liveforspeed.pl
aśka11

Re: kasa fiskalna

Post autor: aśka11 »

eweran pisze: ↑23 sie 2020, 19:51 Czy trudno jest obsługiwać kasę fiskalną?
Początki zawsze są trudne, ale ogólnie kasy fiskalne są raczej łatwe w obsłudze. Jeśli przytrafi ci się jakaś pomyłka to na tej stronie https://mico.pl/baza-wiedzy/ewidencja-p ... -sie-blad/ znajdziesz odpowiedź, co robić w przypadku popełnienia błędu na kasie fiskalnej.
beatłka

Re: kasa fiskalna

Post autor: beatłka »

Sama obsługa kasy fiskalnej jest bardzo prosta, ale u nas pojawił się problem z oprogramowaniem, dlatego jestem w stałym kontakcie z firmą http://www.fiskal24.pl/ która robi aktualizacje, ale też serwisuje nasze kasy i drukarki w takich sytuacjach. Solidna i profesjonalna firma.
Błażej

Re: kasa fiskalna

Post autor: Błażej »

Zobaczcie na stronę drukarki fiskalne gdańsk to firma która sprzedaje najpopularniejsze licencjonowane produkty wykorzystywane do obsługi przedsiębiorstw. Firma zajmuje się też serwisowaniem programów dostosowanych do celów handlowych, usługowych i produkcyjnych. Koniecznie sprawdźcie na cała ich ofertę.
ODPOWIEDZ