Jakie paznokcie do pracy?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Myśka

Jakie paznokcie do pracy?

Post autor: Myśka »

Słuchajcie, macie jakieś wytyczne od szefostwa względem tego, jak mają wyglądać wasze paznokcie? U nas jest przykaz, że kolory nie mogą być wyzywające a same paznokcie zbyt długie. Ale nie jest to dla mnie problem, bo z produktami Victoria Vynn jestem w stanie wyczarować naprawdę piękne stylizacje :)
moniśka

Re: Jakie paznokcie do pracy?

Post autor: moniśka »

Po prostu paznokcie powinny być zadbane. Nie potrzeba jakieś specjalnego manicure, wystarczy dopieścić skórki, nadać kształtu paznokciom, zastosować odżywkę i gotowe. Dlatego warto sprawdzić sobie oferty sklepu Kerpro, który oferuje narzędzia kosmetyczne i podologiczne oraz niesamowite kosmetyki pielęgnacyjne.
zośka11

Re: Jakie paznokcie do pracy?

Post autor: zośka11 »

Paznokcie przede wszystkim powinny być zadbane! Ja sama sobie maluję paznokcie. Kupuję lakiery hybrydowe - https://alessandro.pl/ i działam. Na początku kiepsko mi szło i moje paznokcie wyglądały różnie, ale nabrałam juz wprawy i jest naprawdę bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ