jakie gadżety reklamowe polecacie?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

jakie gadżety reklamowe polecacie?

Post autor: kocenka »

Żadne, bo dziś i tak większość spotkań ma formę online z wiadomych powodów. Lepiej pójść w reklamę sieciową co przyniesie znacznie lepsze efekty. Tu dla mojej firmy działali ludzie od https://marketingpoznan.pl/ którzy znając oczekiwania, bezproblemowo je realizowali poprzez techniki marketingu internetowego. No i koniec końców, mam znacznie więcej wyświetleń strony firmowej.
Miłosz L.

Re: jakie gadżety reklamowe polecacie?

Post autor: Miłosz L. »

Sam mam małą firmę i staram się wykorzystywać tylko skuteczną firmę reklamy. Gadżety to sposób, który sprawdził się u mnie najlepiej. Fajnym rozwiązaniem są długopisy z logo marki, smycze oraz breloczki. Więcej pomysłów można znaleźć na stronie https://www.cintapunto.pl/. To fajna strona, ponieważ można tam zrobić zamówienie na takie produkty.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: jakie gadżety reklamowe polecacie?

Post autor: łódka »

Jako prezent dla klientów to jak najbardziej, ale jeśli chodzi o reklamę to zdecydowanie nie. W takich kwestiach to lepiej zainwestować w marketing internetowy który jest po prostu skuteczny i jego efekty zobaczymy praktycznie od razu. Warto w tej kwestii zgłosić się do agencji http://marketingprewencyjny.pl/ która pomoże nam przygotować i przeprowadzić kampanię marketingową.
łania

Re: jakie gadżety reklamowe polecacie?

Post autor: łania »

W ogóle gadżetów bym nie polecał, bo mamy XXI wiek i spotkania w większości mają formę online. Tu lepiej pójść w marketing internetowy, gdzie polecić mogę agencję https://pixxmedia.pl/ . To eksperci w tej dziedzinie, którzy potrafią w oczach klienta, zbudować odpowiedni wizerunek naszej marki. A to znacząco wpływa na decyzję zakupową gdy odbiorca ma do wyboru nas i konkurencję.
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: jakie gadżety reklamowe polecacie?

Post autor: wakacjowa »

Takie podejście do reklamy to zdecydowanie warto zmienić, bo mamy obecnie znacznie wydajniejsze sposoby na dotarcie z informacją do klienta. Ja postawiłam na agencję http://realtimemarketing.pl/ która poprzez marketing internetowy, skutecznie promuje moją markę, co widzę po wzroście wyświetleń strony www.
ODPOWIEDZ