Foldery reklamowe ...u kogo ?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Robuś1973

Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: kocenka »

Możesz iść w taką stronę promocji, ale czy to wystarczy żeby zdobyć nowych klientów i się tak wypromować żeby mieć ciągły ruch w interesie to mam poważne wątpliwości. Takie notesy to może być prędzej jako gadżet czy prezent, ale może jednak lepiej będzie jak zainwestujemy w reklamę internetową. Tutaj z pewnością może nam pomóc agencja http://mmsummit.pl/ .

hurtownia komputerowa piaseczno
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:40

Re: Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: deborah »

Robuś1973 pisze: ↑14 sty 2021, 14:24 Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Ja korzystam z usług tej firmy, nie tylko tworzą folder reklamowy, ale też projektują wizytówki oraz zajmują się całym marketingiem. Polecam z czystym sumieniem :)
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: łódka »

W obecnych czasach jest tak ciężko o klienta, że tak naprawdę u każdego można dobre ceny za wydruk takich folderów wynegocjować. Ja jednak w tym roku postawiłam na foldery w wygodnej formie online. Tutaj agencja http://marketing-szeptany.biz.pl/ działa dla mnie marketingiem szeptanym, dzięki temu w dyskretny sposób docierają do grupy targetowej, przesyłając informacje o mnie jak i link do tego folderu.
piłkarz

Re: Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: piłkarz »

Foldery reklamowe to jedno. Inną sprawą jest reklama internetowa o której nie wolno zapominać. To właśnie dzięki niej można dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Marketing internetowy jest więc bardzo potrzebny. Ja nie mam wiedzy w tym zakresie dlatego też szukałem fachowca, któremu mógłbym to zlecić. Takiego znalazłem tutaj http://piotrpolok.pl/applepodcasts . Pan Piotr mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Oby dalsza współpraca wyglądała tak samo.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Foldery reklamowe ...u kogo ?

Post autor: zukker »

Generalnie ja uważam, że w dzisiejszych czasach lepiej sprawdza się marketing internetowy. Moja firma zaczęła robić lepsze wyniki właśnie od czasu jak zaczęliśmy działać w sieci. O takiej możliwości dowiedziałam sie z bloga http://i-content.pl/ , dokładniej mówiąc czym jest marketing szeptany. Polecam poczytać, gdyż jest to doskonałe narzędzie do prowadzenia kampanii wizerunkowych
ODPOWIEDZ