Firmy zewnętrzne - jakie usługi?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 23:30

Firmy zewnętrzne - jakie usługi?

Post autor: Matylda »

Z usług jakich firm zewnętrznych korzystacie na co dzień? Prowadzę działalność już długo i tak naprawdę do tej pory nie było u nas większych problemów z utrzymaniem płynności finansowej, no ale niestety i nas dopadły te problemy, dlatego szukamy rozwiązania. Musimy trochę zmniejszyć zatrudnienie decydując się na współpracę z firmą zewnętrzną, np. księgowość i faktoring.
Verka

Re: Firmy zewnętrzne - jakie usługi?

Post autor: Verka »

W sprawie faktoringu niepełnego warto zwrócić uwagę na aforti Factor, myślę, że współpraca z nimi będzie dla ciebie owocna, znajomi korzystają a oni nabywają od dostawców nieprzeterminowane płatności, płynność finansowa jest najważniejsza :)
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Firmy zewnętrzne - jakie usługi?

Post autor: ramsaybolton »

Jeżeli szukasz ciekawego sposobu na płatności w twoim sklepie internetowym, to rozważ Pay by Link od Autopay – innowacyjne rozwiązanie płatności online, które pozwala na błyskawiczne uregulowanie rachunków jednym kliknięciem. Zerknij na stronę https://koon.pl/pay-by-link-z-autopay-p ... iknieciem/ i zobacz jakie korzyści niesie ze sobą ta usługa.
ODPOWIEDZ