Filmy reklamowe... komu zlecić?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Robuś1973

Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, myślę o skorzystaniu z usług tworzenia filmów reklamowych firmy Michael Studio, która jest właścicielem strony
http://michael-studio.pl/filmy-reklamowe/ .
Co o nich sadzicie? Czy ktos z Was korzystał już z ich usług? Słyszałem że robia świetne filmy do zamieszczenia np. na Youtube.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: łódka »

Skoro masz działalność gdzie takie filmy będą dobrą reklamą to śmiało możesz iść w tym kierunku. U mnie przy firmie która działa głównie w sieci, dlatego poszłam w marketing internetowy który zlecam agencji http://wizytowkawgoogle.pl/. Wszystko idzie w dobrym kierunku i zyski z miesiąca na miesiąc mam coraz wyższe.
Awatar użytkownika
Radek
Posty: 21
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:21

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Radek »

Nie korzystałam z usług firmy o której tutaj wspominasz ale filmy reklamowe swego czasu dla swojej strony www oraz fan page na facebooku, zamawiałam tutaj:
https://www.storymakers.pl/video/filmy-reklamowe

W storymakers. I jestem bardzo zadowolona :)

Film taki jaki chciałam, wykonany profesjonalnie oraz wysokiej jakości. Poza tym dobry kontakt, wzięli pod uwagę wszystkie moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: czarna »

Tylko i wyłącznie sprawdzonej agencji, która posiada doświadczenie, wiedzę oraz nowoczesny sprzęt, a również - ciekawe pomysły. Dlatego zostawiam ci namiar na https://www.ostro-video.pl/ Jestem pewna, ze sprostają Towim oczekiwaniom.
chyłko

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: chyłko »

Polecam agencję ze Szczecina – https://virtualpeople.pl. Trafiłem na nią z polecenia i jestem pewien, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć w kwestii współpracy biznesowej.
ODPOWIEDZ