Filmy reklamowe... komu zlecić?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Robuś1973

Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, myślę o skorzystaniu z usług tworzenia filmów reklamowych firmy Michael Studio, która jest właścicielem strony
http://michael-studio.pl/filmy-reklamow ... wa/gdansk . Co o nich sadzicie? Czy ktos z Was korzystał już z ich usług?
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://pozycjonowanie-internetowych-stron-www.pl
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: łódka »

U mnie takie filmy się nie sprawdziły, bo ze względu na specyfikę biznesu i okrojone grono potencjalnych klientów. Postawiłam więc na bardziej dyskretną reklamę sieciową, za pośrednictwem agencji http://sztukaebiznesu.pl/ . Od lat działają w zakresie marketingu internetowego, więc wiedzieli którymi technikami osiągnąć założone cele, budując i wzmacniając renomę marki.

arkas hdmi
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: kocenka »

Taka reklama to zdecydowanie nie jest dla mnie. Wolałam od razu pójść w marketing internetowy który jest o wiele bardziej skuteczną formą pozyskiwania klientów. Współpracuję też z agencją http://divero.com.pl/ która to już kolejną kampanię z rzędu dla mnie przeprowadza.
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: kafar »

Przyznaję, że nie nagrywaliśmy nigdy takich filmów reklamowych, nie prowadzimy firmy o ogólnopolskim zasięgu dlatego nie inwestujemy aż tak w reklamę tego typu. Duże znaczenie ma za to dla nas marketing internetowy bo widzimy efekty prowadzonych kampanii. Początkowo chcieliśmy zaoszczędzić i sami szukaliśmy sposobów na dotarcie do klienta. Teraz wiem, że szkoda na to czasu. Jak się reklamować w sieci to z pomocą najlepszej agencji reklamowej, co do doboru kampanii zobaczcie na https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,re ... 58825.html w jakie warto inwestować.
ODPOWIEDZ