Działania reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
prokop1974
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 13:36

Działania reklamowe

Post autor: prokop1974 »

Cześć! W jaki sposób reklamujecie wasze firmy? Kupujecie gadżety z logo? Ja zastanawiam się, czy nie nawiązać współpracy z strony-internetowe.perspektiw.pl, bo ekipa z tej agencji wydaje się dobrze znać na marketingu.
Awatar użytkownika
Beatryksa-62
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:05

Re: Działania reklamowe

Post autor: Beatryksa-62 »

Bardzo polecam Perspektiw, bo mnie współpracuje się z nimi naprawdę świetnie! Zafundowałam sobie u nich oklejanie samochodów firmowych, ale stworzyli też dla mnie profesjonalną stronę WWW. Są bezkonkurencyjni.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Działania reklamowe

Post autor: eweran »

Reklama jest niezmiernie ważna. Trzeba tylko wiedzieć na jakie działania reklamowe stawiać. Dużo się dowiedziałem czytając artykuł https://admonkey.pl/co-to-jest-techniczne-seo/ , gdzie o technicznym seo i jego bardzo dużym znaczeniu można się sporo dowiedzieć. Bardzo cenne i praktyczne informacje.
Pauluś

Re: Działania reklamowe

Post autor: Pauluś »

Jeśli chodzi o wydruk materiałów reklamowych, to zawsze zlecam tego typu prace drukarni https://www.kseroa0.pl/. Pierwszy kontakt z nimi miałam, kiedy drukowałam pracę dyplomową. Ich profesjonalizm i szybki czas realizacji sprawiły, że zostałam z nimi na lata :)
kajtuś

Re: Działania reklamowe

Post autor: kajtuś »

Najlepszym rozwiązaniem na działanie reklamy jest zdecydowanie stworzyć swoją stronę internetową . Możemy się zgłosić z tym do agencji interaktywnej Quality Factor tutaj http://quality-factor.pl/ . Zespół ten to sami profesjonaliści którzy budują wyłącznie nowoczesne oraz efektywne strony internetowe.
kłannicjusz

Re: Działania reklamowe

Post autor: kłannicjusz »

Beatryksa-62 pisze: ↑10 sty 2021, 7:19 Bardzo polecam Perspektiw, bo mnie współpracuje się z nimi naprawdę świetnie! Zafundowałam sobie u nich oklejanie samochodów firmowych, ale stworzyli też dla mnie profesjonalną stronę WWW. Są bezkonkurencyjni.
Co roku w firmie musimy zaprojektować kalendarze dla pracowników na kolejny rok i nie możemy się spóźniać z realizacją ze względu na duże rozproszenie pracowników po kraju. Jeśli chodzi o druk wysokiej jakości to chwalę sobie współpracę z drukarnią Jantar gdzie przykładają wagę do szczegółów i terminów. Profesjonalne podejście i szybkie realizacje zamówień.
agataa

Re: Działania reklamowe

Post autor: agataa »

To jest prawda, że wszystkie opcje reklamowe trzeba sobie przemyśleć... Jak chodzi o mine to ja planuję jeszcze zainwestować w
kalendarze z logo firmy , ponieważ tego typu artykuły zawsze się sprawdzą jako prezent dla klienta etc. Wiem, że firma Manufaktura Kalendarzy oferuje różnorodne kalendarze chcę się do nich zgłosić.
joaśkaa

Re: Działania reklamowe

Post autor: joaśkaa »

Zapoznaj się z ofertą https://tailormadepr.pl/ i skorzystaj z wyjątkowych strategii komunikacyjnych, które wyróżniają tę firmę. Dzięki solidnemu doświadczeniu i doskonałym usługom, firma ta stała się liderem w branży.
krookkodyl

Re: Działania reklamowe

Post autor: krookkodyl »

W dzisiejszym cyfrowym świecie niezbędne są płatne kampanie na różnych platformach. Agencja https://tearsofjoy.pl/o-nas specjalizuje się w paid social media, kampaniach na Instagramie, TikToku i YouTube, pomagając Twojej firmie dotrzeć do odpowiedniego targetu. Zainwestuj w nowoczesne narzędzia marketingowe, aby efektywnie komunikować się z klientami i zwiększać świadomość marki.
Janus832

Re: Działania reklamowe

Post autor: Janus832 »

Świat marketingu internetowego jest dynamiczny, a trendy ciągle się zmieniają. Warto być świadomym nowości, ale równocześnie zachować zdrową rezerwę wobec wszelkich rewolucyjnych zapowiedzi. Trendy są ważne, jednak ich zastosowanie powinno wynikać z konkretnych potrzeb i charakteru danej firmy, aby uniknąć efektu jednorazowego rozgłosu na rzecz trwałej obecności online. Grupa agencji https://adnext.pl/ na pewno pomoże.
ODPOWIEDZ