Działania reklamowe

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
prokop1974
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 13:36

Działania reklamowe

Post autor: prokop1974 »

Cześć! W jaki sposób reklamujecie wasze firmy? Kupujecie gadżety z logo? Ja zastanawiam się, czy nie nawiązać współpracy z strony-internetowe.perspektiw.pl, bo ekipa z tej agencji wydaje się dobrze znać na marketingu.
Awatar użytkownika
Beatryksa-62
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:05

Re: Działania reklamowe

Post autor: Beatryksa-62 »

Bardzo polecam Perspektiw, bo mnie współpracuje się z nimi naprawdę świetnie! Zafundowałam sobie u nich oklejanie samochodów firmowych, ale stworzyli też dla mnie profesjonalną stronę WWW. Są bezkonkurencyjni.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Działania reklamowe

Post autor: eweran »

Reklama jest niezmiernie ważna. Trzeba tylko wiedzieć na jakie działania reklamowe stawiać. Dużo się dowiedziałem czytając artykuł https://admonkey.pl/co-to-jest-techniczne-seo/ , gdzie o technicznym seo i jego bardzo dużym znaczeniu można się sporo dowiedzieć. Bardzo cenne i praktyczne informacje.
Pauluś

Re: Działania reklamowe

Post autor: Pauluś »

Jeśli chodzi o wydruk materiałów reklamowych, to zawsze zlecam tego typu prace drukarni https://www.kseroa0.pl/. Pierwszy kontakt z nimi miałam, kiedy drukowałam pracę dyplomową. Ich profesjonalizm i szybki czas realizacji sprawiły, że zostałam z nimi na lata :)
kajtuś

Re: Działania reklamowe

Post autor: kajtuś »

Najlepszym rozwiązaniem na działanie reklamy jest zdecydowanie stworzyć swoją stronę internetową . Możemy się zgłosić z tym do agencji interaktywnej Quality Factor tutaj http://quality-factor.pl/ . Zespół ten to sami profesjonaliści którzy budują wyłącznie nowoczesne oraz efektywne strony internetowe.
kłannicjusz

Re: Działania reklamowe

Post autor: kłannicjusz »

Beatryksa-62 pisze: ↑10 sty 2021, 7:19 Bardzo polecam Perspektiw, bo mnie współpracuje się z nimi naprawdę świetnie! Zafundowałam sobie u nich oklejanie samochodów firmowych, ale stworzyli też dla mnie profesjonalną stronę WWW. Są bezkonkurencyjni.
Co roku w firmie musimy zaprojektować kalendarze dla pracowników na kolejny rok i nie możemy się spóźniać z realizacją ze względu na duże rozproszenie pracowników po kraju. Jeśli chodzi o druk wysokiej jakości to chwalę sobie współpracę z drukarnią Jantar gdzie przykładają wagę do szczegółów i terminów. Profesjonalne podejście i szybkie realizacje zamówień.
ODPOWIEDZ