Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Baśia

Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Baśia »

Szukam sprawdzonego dystrybutora sprzętu do gabinetów kosmetycznych. Zależy mi na tym, by urządzenia były dobrej jakości. Może ktoś z was posiada swój salon kosmetyczny i ma kogoś sprawdzonego? Z góry dziękuje za każdą odpowiedz :) Najważniejszy jest dla mnie sprzęt do liftingu twarzy.
Jaśia

Re: Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Jaśia »

Moja znajoma, która otwierała gabinet kosmetyczny w tamtym miesiącu, kupowała większość sprzętu u tego dystrybutora - https://ifapro.pl/. Z tego co mówiła, mają atrakcyjne ceny oraz dodają super zestawy startowe do urządzeń. Myślę, że warto się z nimi skontaktować.
Guśia

Re: Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Guśia »

Również rozglądam się za dystrybutorem sprzętu kosmetycznego. Mam zamiar rozszerzyć swoje usługi o inne zabiegi i do tego celu potrzebny jest mi specjalistyczny sprzęt. Mam nadzieje, że jak zamówię więcej urządzeń, to otrzymam jakiś fajny rabat lub zestawy startowe ;)
buśka

Re: Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: buśka »

Ja również zamawiałam sprzęt od https://ifapro.pl/. Mają bardzo konkurencyjne ceny oraz świetnej jakości urządzenia. Koniecznie się z nimi skontaktuj. Pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt. Obsługę mają na najwyższym poziomie, więc na pewno się nie zawiedziesz.
Syśka

Re: Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Syśka »

Jak tak chwalicie tego dystrybutora, to na pewno się z nim skontaktuje. Bardzo mi zależy na tym, by obsługa była na najwyższym poziomie. Ponieważ wcześniej zamawiałam urządzenie do liftingu u innego dystrybutora i kontakt z obsługą był fatalny. Praktycznie na żadne moje pytanie, nie otrzymałam odpowiedzi.
ula koźmińska

Re: Dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: ula koźmińska »

W moim odczuciu najbardziej konkurencyjny na rynku jako dostawca urządzeń do gabinetu kosmetycznego jest obecnie https://mimari.com.pl/pl/c/Lasery-Kosme ... er-sPTF-/1. Zaopatrzyłam się u nich również w specjalistyczny laser kosmetyczny do usuwania tatuażu Q-Switch oraz zimny laser kosmetyczny. Bardzo wysoka jakość urządzeń, fajna obsługa i cenowo ok.
ODPOWIEDZ