Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: gość »

Cześć Wam.
Zastanawiam się nad prowadzeniem usług cateringowych i mam już swoje małe grono,
ale koleżanka która prowadzi ten sam biznes W Bydgoszczy poleciła mi coś takiego.
http://lewels.pl/
Dodam, że jest zadowolona a mieszkamy od siebie w odległości 80 km i chciałam się dowiedzieć czy ktoś korzystał z podobnych usług i może coś podpowiedzieć?
Życzę dobrego dnia
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: łódka »

Przy dzisiejszej, coraz liczniejszej konkurencji, zdecydowanie warto postawić na reklamę sieciową. I tak przez przeglądarki online większość zaczyna poszukiwania interesujących ich usług. Tu postawiłam na agencję https://afisz.com.pl/ która poprzez marketing internetowy, doskonale zwiększyła widoczność mojej marki, na czym mi zależało.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: kocenka »

Trzeba inwestować w reklamę sieciową, nie ma innego wyjścia w dzisiejszym świecie. Jeśli szukasz naprawdę świetnych specjalistów to polecam skontaktować się z ludźmi z http://ebi-marketing.pl/. Nie tylko mnie pomogli, dlatego nie ma co tracić czasu tylko najlepiej od razu się do nich odezwać żeby rozpocząć współpracę.
zakładka

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: zakładka »

Moim zdaniem form reklamy jest wiele i warto skorzystać z różnych jednocześnie. Obecnie konkurencja jest tak duża, że konieczne jest dbanie o swoją widoczność w sieci. Taka reklama to poniekąd nasza wizytówka więc powinna być ona wykonana profesjonalnie i działać bez zarzutu. Ja świetnego fachowca w tym temacie znalazłam na tej stronie https://piotrpolok.pl/ . Teraz z perspektywy czasu patrząc wiem, że to była bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: wakacjowa »

Oczywiście, że tak, bo konkurencji coraz więcej, to trzeba się starać by klient nas dostrzegł. W tym wspiera mnie agencja http://marketingowcy.com.pl/ specjalizująca się w marketingu internetowym. Znając moje oczekiwania, wiedzą jak działać, czego rezultatem jest wzrost zainteresowania ofertą.
zmieniamopony

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: zmieniamopony »

Ja polecam reklamę od https://www.dmdisplay.pl/ , mają bardzo fajne standy reklamowe, to coś co mocno przyciąga uwagę. Można praktycznie dowolnie zdefiniować formę takiej reklamy, stand może być umieszczony w najlepszym miejscu i dobrze kojarzyć się z firma czy usługą. Tu w jednym miejscu, możemy przygotować reklamę na wielu różnych nośnikach.
ODPOWIEDZ