Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: kocenka »

Zdecydowanie warto inwestować w reklamę, bo konkurencji na rynku coraz więcej i łatwo o sytuację kiedy oferta nie jest widoczna w morzu podobnych. Szczególnie mocno to widać na rynku fotowoltaiki, gdzie działam. Tu agencja https://marketingrelacji.com/ nie tylko prowadzi kampanie mailowe czy smsowe ale i docierając do grup docelowych umawiają spotkania z potencjalnymi klientami.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: łódka »

Wszystko zależy od branży, ale ogólnie reklama sieciowa to dobry pomysł. Ja postawiłam na content marketing, gdzie agencja http://copywriting.katowice.pl/ tworzy dla mnie ciekawe teksty eksperckie na stronę www. To nie tylko wciąga na dłużej, ale bywa i udostępniane. A między słowami aż roi się od ukrytej reklamy ;)
kłos

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: kłos »

Moim zdaniem generalnie warto inwestować w różnego rodzaju reklamy. Ich form jest naprawdę wiele. W mojej ocenie jednak nie można zapominać o tej internetowej. To dzięki niej można trafić do szerokiego grona odbiorców a tym samym naszych potencjalnych klientów. Ja nie mam żadnej wiedzy w tym temacie więc zdecydowałam się na copywriting wrocław . Pan Piotr to naprawdę rewelacyjny fachowiec, który zna się na swojej robocie.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: zukker »

Aby firma mogła się rozwijać to trzeba inwestować w reklamę. Ale jaką? To nie jest proste pytanie i odpowiedź zależy od wielu czynników. Dobrze byłoby sobie o tym poczytać na blogu http://adrenalinemd.pl/ , ponieważ istnieje wiele narzędzi marketingowych i każde z nich służy do realizacji innych celów.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2021, 1:21 przez zukker, łącznie zmieniany 1 raz.
Asoł

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: Asoł »

W reklamę i marketing zawsze warto inwestować :) to się po prostu zwraca. Ale najlepiej prowadzić przemyślane działania marketingowe. Nam w tym agencja pomaga - https://virtualpeople.pl/ dzięki temu kasa nie jest wywalana w błoto tylko naprawdę inwestowana tam gdzie trzeba
ćma255

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: ćma255 »

kocenka pisze: ↑31 mar 2021, 3:00 Zdecydowanie warto inwestować w reklamę, bo konkurencji na rynku coraz więcej i łatwo o sytuację kiedy oferta nie jest widoczna w morzu podobnych. Szczególnie mocno to widać na rynku fotowoltaiki, gdzie działam. Tu agencja https://marketingrelacji.com/ nie tylko prowadzi kampanie mailowe czy smsowe ale i docierając do grup docelowych umawiają spotkania z potencjalnymi klientami.
Najlepiej poczytać wpierw troszkę o reklamie. W internecie jest sporo fajnych blogów na ten temat. Sprawdź sobie np. https://adnext.pl/blog/grywalizacja/. Dotyczy on marketingu z wielu różnych dziedzin. Taka swojego rodzaju pigułka wiedzy.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: baranek »

Niestety ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć i muszę przyznać, że jak dla mnie bardzo fajnie sprawdza się influencer marketing. Nawet niedawno o nim pisano w https://www.tygodnikprzeglad.pl/influen ... -wiedziec/ i jestem przekonany, że jak najbardziej warto jest się z tym tematem zapoznać.
DamianPoł

Re: Czy warto zainwestować w tę reklamę?

Post autor: DamianPoł »

W przypadku kiedy będziecie na etapie wyboru dobrych specjalistów świadczących usługi marketingu internetowego i jednocześnie nie do końca wiecie jak się za to odpowiednio zabrać, aby na kluczowe frazy mieć jak najlepsze pozycje w konkretnych przeglądarkach to na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez DigitalHill https://digitalhill.pl/uslugi/audyty-seo/ którzy również świadczą usługi w tym zakresie na najwyższym poziomie. Co z kolei świetnie przekłada się na coraz większe zainteresowanie naszą ofertą.
ODPOWIEDZ