Chemikalia do uzdatniania wody

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Telesfor
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 9:13

Chemikalia do uzdatniania wody

Post autor: Telesfor »

Witam!
Jakie zwykle preparaty są w waszych zakładach stosowane do uzdatniania wody? Nie wiem, jak to wyglądało u was, ale mnie potrzebne było profesjonalne doradztwo technologiczne. Sam na pewno nie potrafiłbym wybrać najlepszej technologii oczyszczania czy dobrać odpowiednich preparatów. Też korzystaliście z podobnych usług?
Emilka Ż

Re: Chemikalia do uzdatniania wody

Post autor: Emilka Ż »

Bardzo istotne jest aby woda, którą pijemy była czysta, uzdatnianie wody https://aquasystem.pl/product/bwt-perla-silk-10/ w pełni pozwala nam cieszyć się zdrowiem. Jest to gwarancja oczyszczonej i zmiękczonej wody. Sama mam taki zmiękczacz do wody BWT Perla Silk i jestem bardzo z niego zadowolona.
inderń

Re: Chemikalia do uzdatniania wody

Post autor: inderń »

W naszym przypadku dobrze uzdatniona woda jest warunkiem dobrej pracy. Potrzebna jest nam tzw. woda przemysłowa najwyższej jakości. Dlatego też korzystamy z bardzo dobrych środków do jej chemicznego uzdatnienia, w które zaopatrujemy się od firmy aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/ . Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają korzystne, a środki od nich działają niezawodnie, bez problemu radzą sobie z kamieniem, rdzą, mikroorganizmami, itp.
zdń

Re: Chemikalia do uzdatniania wody

Post autor: zdń »

My musimy uzdatniać wodę, którą następnie wykorzystujemy w naszej pracy. U nas tematem uzdatniania wody kompleksowo zajęła się firma Aqualine https://www.aqualine.com.pl/kontakt z Ząbek (działają na terenie Warszawy). Uzdatnianie wody jest złożonym procesem, obejmuje między innymi procesy odmanganiania, odżelaziania i zmiękczania, itp., co ma miejsce w stacji uzdatniania, którą wykonała i zaprojektowała nam właśnie wspomniana firma, która polecam.
Prezes.Fiś

Re: Chemikalia do uzdatniania wody

Post autor: Prezes.Fiś »

W temacie uzdatniania wody do firmy, a dokładnie wody technologicznej i do produkcji, polecam profesjonalistów w tej dziedzinie, czyli firmę Klarsan. Ogromne doświadczenie w projektowaniu tego typu systemów - https://www.klarsan.pl/ ;)
Zajmują się uzdatnianiem na każdym etapie, począwszy od analizy wody, przez dobór odpowiednich systemów i projekt urządzeń, a kończąc na montażu.
ODPOWIEDZ