Budowa sklepu internetowego

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Fabiola-69
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 10:23

Budowa sklepu internetowego

Post autor: Fabiola-69 »

Powiedzcie mi, czy znacie jakiegoś specjalistę od budowania sklepów internetowych z Częstochowy lub okolic? Własną działalność prowadzę od niedawna, ale doszłam do wniosku, że w obecnych czasach, najlepiej jest przenieść działalność chociaż częściowo do internetu.
Awatar użytkownika
Konradyn69
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 17:38

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: Konradyn69 »

Polecam agencję Perspektiw. Zajmują się budowaniem sklepów internetowych, ale i ich pozycjonowaniem, więc możesz liczyć na kompleksowe podejście. Ja swoją współpracę z nimi oceniam bardzo wysoko. Zawsze są w stanie odpowiedzieć na moje oczekiwania.
sońka

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: sońka »

Zadbaj od razu o odpowiednią synchronizacje sklepu z narzedziami pozycjonowania w google. Najlepiej uderz tutaj http://marketingowe.media.pl/ zajmują sie kompleksowo budowaniem widocznosci marki online z wykorzystaniem najnowszych narzędzi marketingowych
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: łódka »

Posiadam sklep internetowy sprzedając gry planszowe. Od pasji po firmę gdzie najważniejsze było przyciągnięcie klienta z pasją. Tu pomoc otrzymałam od http://cotojestcontentmarketing.pl którzy działali dla mnie content marketingiem, tworząc ciekawe treści. To przyciąga klientów, wyjaśnia cały świat gier i dyskretnie wprowadzona reklamę mojego sklepu.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Budowa sklepu internetowego

Post autor: boyce233 »

Musieli byście przede wszystkim pamiętać o odpowiedniej reklamie dla firmy. Warto wykorzystać w tym celu w pełni Google Ads, a jak to zrobić w kilku prostych krokach sprawdzicie sobie na stronie https://adcookie.pl/wyciagnij-jak-najwi ... tegii-ppc/ . Moim zdaniem pełnowartościowe informacje, które mogą dobrze wpłynąć na Wasz biznes.
ODPOWIEDZ