biznes w czasach kryzysu

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

biznes w czasach kryzysu

Post autor: gość »

Cześć. Jakie macie sposoby na radzenie sobie z obecnym kryzysem wirusowym, który dotyka gospodarkę? Ja się nie poddaję i staram się dokształcać, żeby wejść online na zagraniczne linki. Myślę nad kursem językowym online w tej szkole https://youenglish.school .
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: biznes w czasach kryzysu

Post autor: łódka »

No trochę bywało ciężko ale zdecydowanie pomogła mi agencja http://erzecznik.com.pl/ . Poprzez techniki marketingu internetowego zbudowali wizerunek lidera branży jak i zwiększyli zainteresowanie ofertą, co w takich czasach było kluczowe. Sprawnie działają i ja jestem zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: biznes w czasach kryzysu

Post autor: kocenka »

Jeśli dobrze się zarządza swoim biznesem to żaden kryzys nie powinien nas spotkać. Taka jest prawda. U mnie na szczęście wszystko gra i jestem zadowolona z tego w jakim kierunku się rozwija moja firma. Ostatnio też jeszcze zaczęłam współpracować z agencją http://mmsummit.pl/ która to prowadzi dla mnie idealnie skrojoną pod moje potrzeby kampanię marketingową.

euro bank żary
krzyś

Re: biznes w czasach kryzysu

Post autor: krzyś »

No łatwo nie było, dlatego po tym ciężkim okresie wsparłem się pomocą agencji http://influencermarketing.com.pl/ . Ci poprzez działania marketingu internetowego wzmocnili moją widoczność w sieci. Dodatkowo częściowo wspierali się pomocą osób znanych w branży, co jeszcze bardziej wzmacniało przekaz, który docierał znacznie dalej.
ODPOWIEDZ