Biuro rachunkowe w Lublinie

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
miłosław
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 6:34

Biuro rachunkowe w Lublinie

Post autor: miłosław »

Witam.
Szukając specjalisty od finansów z Lublina, trafiłem na ofertę biura rachunkowego Rensorg. Podzielicie się ze mną opiniami na ich temat? O ile oczywiście korzystaliście z ich usług. Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
Inocenty90
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 3:21

Re: Biuro rachunkowe w Lublinie

Post autor: Inocenty90 »

Myślę, że oferta biura Rensorg jest kompleksowa i odpowiednia zarówno dla właścicieli małych, jak i dużych firm. Pracują tam specjaliści w zakresie finansów i podatków, mają doświadczenie i odpowiednią wiedzę. To tylko kilka z ich zalet. Polecam!
aśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: aśka »

Tutaj https://techtax.pl/cennik/uslugi-kadrowo-placowe/ macie namiar na biuro rachunkowe, które oferuje nie tylko usługi księgowe, ale również z zakresu kadr i płac. Poza tym na bieżąco śledzą zmiany w prawie, a dzięki temu z pewnością nie będziecie mieli problemów z urzędem skarbowym czy ZUSem. Zerknijcie sobie koniecznie na ich stronę i sprawdźcie oferowane usługi.
kicć

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kicć »

My korzystamy z usług Kancelarii Finansowo-Księgowej Edyta Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta w Janówku od samego początku naszej działalności i śmiało możemy ich polecić. To rzetelni ludzie, mają odpowiednie doświadczenie i kompetencje, by odpowiednio zająć się naszą pełną księgowością, wszystkimi sprawami związanymi z naszymi rozliczeniami, kadrami i płacami. Mają szeroką gamę usług w dobrej cenie, są terminowi.
ODPOWIEDZ