Akcesoria do wykonywania brwi?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
mamuśka17

Akcesoria do wykonywania brwi?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://sklep.lashbrow.pl/pomady-do-brwi jest dostępna dość spora oferta na akcesoria do wykonywania brwi. Czy ktoś z Was może wykonuje w swoim gabinecie takie właśnie zabiegi i może podpowiedzieć jakie akcesoria warto kupić? Zależy mi by były one dobrej jakości. A pomady do brwi by były dobre i klientki były zadowolone z efektów.
Śnieżka

Re: Akcesoria do wykonywania brwi?

Post autor: Śnieżka »

Niedawno po raz pierwszy w życiu spotkałam się z sytuacją, kiedy brwi należało rozjaśnić. Są do tego odpowiednie kosmetyki, które można zamówić na https://amazinglashes.com/pl/p/Rozjasni ... e-Brow/896 . Moja koleżanka wykonała taki zabieg rozjaśnienia brwi i wygląda dosłownie doskonale.
baśka.a

Re: Akcesoria do wykonywania brwi?

Post autor: baśka.a »

Sama to jedynie sobie brwi reguluję, bez koloryzacji. Teraz na wiosnę chciałabym, żeby mi je ktoś tak profesjonalnie zrobił, przyciemnił też trochę. Znajoma to chodzi do Derminy. U nas w Gorzowie Wielkopolskim to klinika medycyny estetycznej na takim bardzo wysokim poziomie i też różnorodną ofertą jeśli o zabiegi chodzi. Muszę się umówić.
paulan

Re: Akcesoria do wykonywania brwi?

Post autor: paulan »

Na pewno przyda Ci się dobrej jakości szampon do brwi. Ja zawsze kupuje przez internet, bo taniej. Najlepiej znaleźć jakąś hurtownie kosmetyków do stylizacji brwi i rzęs, tam mają wszystko :)
ODPOWIEDZ