Strona 1 z 1

Zespół na wesele

: 20 maja 2019, 15:34
autor: Modliszka
Szukasz odpowiedniego zespołu na Twoje wesele? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z katalogiem usług z branży weselnej cozweselem.pl. Znajdziesz tam wiele różnych zespołów o wysokiej renomie.

Re: Zespół na wesele

: 30 cze 2019, 20:16
autor: Eliza
A jeśli chodzi o atrakcje na wesele, to co moglibyście najbardziej polecić? Z tego, co się orientuję, to ostatnio bardzo popularna stała się fotobudka Cena w firmie https://foto-kabina.pl/ za wynajem takiej fotobudki wcale wygórowana nie jest, więc myślę, że warto byłoby się nad tym poważnie zastanowić ;) Polecam :)

Re: Zespół na wesele

: 22 wrz 2019, 16:46
autor: fiona45
Zespół to poważny temat, bo często najlepsi są zajęci. Do tego warto tutaj pomyśleć o organizacji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Zerknij na propozycje na https://pannaikawaler.pl , bo mają tam mnóstwo ciekawych ofert godnych uwagi w dobrej cenie.

Re: Zespół na wesele

: 02 paź 2019, 22:46
autor: mikela
czasami jeżeli chodzi organizację zespołu to pomaga personel danego lokalu, nam tak właśnie pomogli w willi opal w Grzybowie, znaleźć odpowiedni zespół na wesele plus do tego fotografa, mega fajne udogodnienie

Re: Zespół na wesele

: 15 paź 2019, 23:09
autor: Fiszka
Zespół nie jest najważniejszy. W dzisiejszych czasach liczą się atrakcje i to "coś", co goście będą mogli wspominać. Mój brat był całkiem niedawno na weselu we Wrocławiu, gdzie odbył się pokaz barmański. Goście byli zachwyceni, nikt nie wspomina oczepin, tylko właśnie to. Myślę, że też kiedyś wykorzystam ten pomysł. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, zostawiam link do chłopaków. http://www.speedbar.pl/oferta.html

Re: Zespół na wesele

: 17 paź 2019, 21:38
autor: Dzidzik
Dokładnie tak! Fiszka ma rację. Teraz trzeba się pokazać, a tak się składa, że też znam Speedbar. Mój brat był na pokazie i dużo o nich opowiadał. Mówił, że to genialny pomysł na zabawienie gości. Także słuchaj Fiszki i wybierz coś WOW jak pokaz barmański.

Re: Zespół na wesele

: 29 paź 2019, 9:55
autor: agatanowak34Waw
Polecam świetne miejsce na wesele http://hotelwradomiu.pl/tanie-wesela Bardzo urocza okolica i pyszne jedzenie.

Re: Zespół na wesele

: 18 lis 2019, 18:26
autor: mikela
hm ciekawe :)

Re: Zespół na wesele

: 06 gru 2019, 22:03
autor: Magda
nam jeżeli chodzi o znalezienie odpowiedniego zespołu to bardzo właśnie pomógł personel w Karczmie Krzewi Róg, do tego super atmosfera, postrojona sala, ładne widoki, samo miejsce na łonie natury, wiec w miarę spoko

Re: Zespół na wesele

: 10 gru 2019, 21:36
autor: kornik
Nooo ja tez mialem okazje widzec grupe speedbar w akcji jak bylem na weselu! to co robia... no nie do opisania, wrazenia mega, widowisko zapierajace dech w piersiach :)

Re: Zespół na wesele

: 19 sty 2020, 18:42
autor: Adaceg
Zespolu takiego godnego polecenia nie znam, ale za to znam bardzo dobrych barmanów, którzy na pewno dadzą radę na imprezie https://oryginalnybar.pl Miałam okazję obserwować ich w akcji dwa razy i naprawdę super się spisują!