Strona 1 z 1

Biuro rachunkowe w Lublinie

: 15 lis 2020, 8:53
autor: miłosław
Witam.
Szukając specjalisty od finansów z Lublina, trafiłem na ofertę biura rachunkowego Rensorg. Podzielicie się ze mną opiniami na ich temat? O ile oczywiście korzystaliście z ich usług. Byłbym wdzięczny.

Re: Biuro rachunkowe w Lublinie

: 30 lis 2020, 12:18
autor: Inocenty90
Myślę, że oferta biura Rensorg jest kompleksowa i odpowiednia zarówno dla właścicieli małych, jak i dużych firm. Pracują tam specjaliści w zakresie finansów i podatków, mają doświadczenie i odpowiednią wiedzę. To tylko kilka z ich zalet. Polecam!

Re: Biuro rachunkowe

: 09 mar 2021, 21:05
autor: aśka
Tutaj https://techtax.pl/cennik/uslugi-kadrowo-placowe/ macie namiar na biuro rachunkowe, które oferuje nie tylko usługi księgowe, ale również z zakresu kadr i płac. Poza tym na bieżąco śledzą zmiany w prawie, a dzięki temu z pewnością nie będziecie mieli problemów z urzędem skarbowym czy ZUSem. Zerknijcie sobie koniecznie na ich stronę i sprawdźcie oferowane usługi.

Re: Biuro rachunkowe

: 12 mar 2021, 14:29
autor: kicć
My korzystamy z usług Kancelarii Finansowo-Księgowej Edyta Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta w Janówku od samego początku naszej działalności i śmiało możemy ich polecić. To rzetelni ludzie, mają odpowiednie doświadczenie i kompetencje, by odpowiednio zająć się naszą pełną księgowością, wszystkimi sprawami związanymi z naszymi rozliczeniami, kadrami i płacami. Mają szeroką gamę usług w dobrej cenie, są terminowi.