Kuchenne meble z drewna

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Melchior83
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:29

Kuchenne meble z drewna

Post autor: Melchior83 »

Cześć. Skąd polecacie zamówić drewniane meble do kuchni? Zastanawiałem się nad ofertą firmy Janas, bo ich realizacje są chwalone przez wiele osób. Wy też należycie do zadowolonych klientów?
Awatar użytkownika
Ewald
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 7:55

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: Ewald »

Potrzebowałem porządnego wyposażenia do jadalni i tak trafiłem na producenta Janas. Żonie bardzo podobał się design mebli, a ja ich jakość mogę ocenić naprawdę wysoko. Szczerze polecam też z uwagi na przystępną cenę.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: quee »

Meble, to raczej są drewniane :) Zerknij na stronę edinos.pl, bo tam znajdziesz min. zestawy mebli kuchennych.
Jakómac74

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: Jakómac74 »

W takiej sprawie to wybieram się do salonu meblowego https://www.vox.pl/salon-luban-stoisko-domar-meble-525 i ustalam wszelkie szczegóły. Szybciej i dokładniej.
Miś

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: Miś »

Mój brat właśnie przeprowadził się do nowego domu. Widzę, że zaczyna planować jak je urządzić, żeby wszyscy byli zadowoleni. Największy problem jest z łazienką, ponieważ jest mała i niewymiarowa. Zaproponowałam mu, żeby zapoznał się z ofertą tej firmy szafynawymiar.waw.pl ponieważ słyszałam, że robią meble na zamówienie. Widziałam zresztą na ich stronie wiele wykonanych projektów, więc myślę, że spodoba mu się ten pomysł.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: lasend »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://mosciccy.pl/Meble-Pokoj-Dziecie ... ol-35.html
XxXMARIĄNXxX

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: XxXMARIĄNXxX »

No ogólnie drewniane meble są dobre, ale tylko jako materiał budulcowy. Żeby potem nie było tego drewna na wierzchu widać, bo mi się to kompletnie nie podoba...

___
firany
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: Lecter »

Bardzo dobre meble robi również firma https://www.joppdesign.com.pl/. Polecam jeśli planujecie remont swojej kuchni i chcecie by była ona wyjątkowa.
ZAChomówSKI

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: ZAChomówSKI »

No takie prawdziwie drewniane meble są naprawdę bardzo ładne. Tylko trzeba pamiętać, żeby robić to wszystko sobie na zamówienie.
kaśka

Re: Kuchenne meble z drewna

Post autor: kaśka »

Do kuchennego wnętrza trzeba również dobrać odpowiednie firany, które będą wspaniałą dekoracją wnętrza podkreślającą jego charakter. Dlatego myślę że kupno odpowiedniej firany jest ważne, ale żeby podkreślić jego charakter warto kupić taśmy ozdodbne do firan. Dzięki temu firany będą ładnie się układać i będą wyglądać elegancko.
ODPOWIEDZ