Kosmetyki ziołowe

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Lucja-85
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 8:27

Kosmetyki ziołowe

Post autor: Lucja-85 »

Hej! Chciałabym przetestować na sobie działanie ziołowych kosmetyków, bo słyszałam, że są o wiele korzystniejsze dla skóry i włosów. Kilka ciekawych produktów znalazłam w ofercie sklepu sklepdozdrowia.pl. Znacie go? Polecacie?
Awatar użytkownika
Ludmila-94
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:27

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: Ludmila-94 »

Jasne, że znam i oczywiście polecam. Bardzo lubię ich naturalne farby do włosów, ale nierzadko kupuję tam też suplementy diety czy zdrową żywność. Myślę, że mają zdecydowanie konkurencyjne ceny, a jakość produktów jest super.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: Rapsodia »

Zależy mi aby kupić dobrej jakości kremy do rąk i stóp. Znalazłam ciekawą drogerię, w której są dostępne właśnie takie naturalne produkty https://www.perfumesco.pl/naturalny-kos ... opy-dlonie . Mam problem z nadmierną potliwością, a słyszałam, ze te kosmetyki idealnie nadają się do pielęgnacji w przypadku takiego problemu. Poza tym zawsze muszę mieć pod ręką dobry krem do rąk. Zastanawiam się, czy sobie stąd coś kupić.
Eluńa

Re: Kosmetyki ziołowe

Post autor: Eluńa »

ja tam zamiast kosmetyków ziołowych wybieram te z naturalnym składem , np bardzo często używam Bielendy ona ma bardzo fajny skład . Może ktoś z was używał wodę micelarna do oczyszczania i demakijażu nawilżająco-kojąca, dla mojej buzi jest rewelacyjny :)
ODPOWIEDZ